Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a családfő, apa, állandóan terrorban tartaná az édes anyátokat? és az egész családot? És nem akarna belemenni a válásba?

Figyelt kérdés
plusz a testvéreiteket pánikbeteggé tennék a történtek???

2013. ápr. 11. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád ha el akar válni, akkor el fog tudni válni. Hiába nem akar apuka, a bíróság elválasztja őket.


Mivel tartja terrorban? Veri?

2013. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen és sajnos alkoholizál is..
2013. ápr. 11. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Kié a ház/lakás, ahol éltek? Ti hány évesek vagytok?

A bíróságon lehet kérni kizárólagos lakáshasználatot, mivel ilyen ember. Anyukád adja be a válópert.

2013. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Váláshoz nem kell mindkettőjük beleegyezése. Remélem, én és a testvéreim nem félnénk összefogni és megvédeni anyánkat, ha esetleg elkezdene zaklatni minket.
2013. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Áh ez ellen nem lehet mit tenni,mint egy apai "akció" alkalmával a gyerek maga megy be vagy rendőrségre vagy a gyerek védelmisekhez feljelenteni az apát.

Egy ismerősöm megtette kiskamaszként,komolyan vették és ott véget is ért az önkényuralom...

2013. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En ugyanebben nottem fel. Az apam napi szinten kocsmaba jart a foldig itta magat, aztan eleg surun verte anyamat. De nagyon durvan. Negyen vagunk testverek, en vagyok a legnagyobb. 23 eves. anyaval sokszor elkoltoztunk, elszoktunk otthonrol. De ugye penz nelkul 4 gyerekkel nem egyszeru. Raadasul apam mindig megtalalt minket, es konyorgott hogy menjunk haza. mindig hazamentunk, de 2-3 nap utan minden kezdodott elolrol. 18 evesen elkoltoztem otthonrol, mar nem birtam idegileg. A paromhoz koltoztem, masfel eve voltunk egyutt. Ra 2 honapra anyamek is vegleg eljottek. Sajnos nem tudtak hozzam jonni, mert a parom szuleinel voltunk. igy hat maradt az alberlet. Nagyon nehez volt penz meg minden nelkul, hozzateszem hogy egy szal ruhan amibe eljottek semmi masuk nem volt. Egy kis segitseggel sikerult kivenni az alberletet, anyam szerencsere hamar talalt melot is. Most mar minden jol megy, kb. ez az elkoltozes 2-3 eve volt. Az apam sem zaklat mert lecsuktak.

Szerintem te beszelj anyaddal hogy lepjetek tovabb. Vagy a koltozes jo messzire, vagy a gyamugyis segitsege kell, de igy nem lehet elni. Nagyon rossz meg ragondolni is meg ennyi ido utan is. Remelem megoldodik a helyzetetek :)

Bocs az ekezetekert

2013. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szembe szállnék vele és leállítanám.... bármibe is kerüljön. Ha pedig nem lenne meg hozzá a megfelelő képességeim, akk értesíteném a rendőrséget.
2013. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!