Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a lányotok párja 18 évvel idősebb lenne?

Figyelt kérdés
A lány 22 éves.

2016. ápr. 27. 20:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Sajnálnám a lányomat mert egy 40 éves férfinek a szexen kívül másra nem kell egy 18 éves lány, és fájni fog neki amikor tovább áll a férfi. De egyébként nem ellenezném, nem ordibálnék vele, csak szomorú lennék egy kicsit hogy a lányom sokat fog sírni miatta.
2016. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Úristen. Beteges. 22 lány még nem is felnőtt (agyilag), a pasas meg 40 évesen érett, középkorú férfi. Nagyon ki lennék akadva. Kislány ne álljon középkorúval össze, és egyébként meg ki tudja mire biztatja fel, milyen rossz dolgokba viszi bele a lányt? Arról nem is beszélve, hogy szexuálisan is másmilyen beállítottságú egy 40 éves meg egy 22 éves is.
2016. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Elfogadnám és tiszteletben tartanám a döntését.
2016. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem a korát nézném, hanem, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik az a férfi: ha tisztességes, rendes ember, szereti a lányomat, a lányom is őt, akkor nem szólnék bele, hiszen két felnőtt emberről van szó. Egy 22 éves nő életét már nem irányíthatják a szülei.
2016. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

1. 22 evesen mar felnott

2. "Mit szolnatok?"... Nos, senki nem kert engedelyt erre a kapcsolatra, es nem imis kell engedelyt kernie, hiszen felnott

3. Az 1-es olyan epuleteseket irt, mint h csak szexre kell. Nos akkor a lanynak meg csak a pasi penzere van szuksege ezzel az ervelessel...

4. Hagyd oket beken, majd egymasra unnak

2016. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
#5 Jogilag felnőtt a 22 éves lány, lelkileg, gondolkodásilag, felfogásilag, élettapasztalatok hiánya miatt bizony nem tekinthető felnőttnek semmiképp. Oké, hogy biztos volt már előtte barátja, sokszor megbántották, de akkor sem érett meg agyilag egy 40 éves férfihez, akár fáj neked, akár nem. Lesz itt zokogás.
2016. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

En 20 evesen koltoztem el otthonrol :D

Ki zokog? En nem :)))

2016. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Most 62 éves nő vagyok. A férjem 17 évvel volt idősebb nálam. Őszintén nagyon szerettük egymást, és nagyon szép házasságunk volt. Sajnos ő már meghalt. Erre sajnos megvan az esély, hogy a nő viszonylag fiatalon megözvegyül, ha a férje ennyivel idősebb, de én nem bántam meg, hogy hozzá kötöttem az életemet, mert gyönyörűek voltak az együtt leélt évek. Kívánom, hogy nekik is így sikerüljön!
2016. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
En 20 vagyok, nekem volt 16 evvel idosebb parom. Semmit nem szoltak, ugyanugy kezeltek mint barki mast.
2016. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%
Megkérdezném, hogy szeretne-e pszichológushoz menni az apakomplexusával, hátha segíthet rajta.
2016. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!