Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnátok, hogyha a...

Hogy reagálnátok, hogyha a fiatok bejelentené, hogy meleg, és kapcsolatban van egy 25 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen meleg kérdés van, viszont a képben még ott van a nagy korkülönbség. Konkrétan anyumnál is idősebb a férfi egy 5 évvel, akivel együtt vagyok.

Én 20 vagyok. Komoly kapcsolatról van szó, érzelmi alapú, intellektuálisan nincs olyan nagy szakadék.


2015. máj. 20. 16:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Én innék egy deci finom Merlot-ot.

Aztán még egyet. :-)

2015. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%

Én nem vagyok melegellenes, nagyon sok meleg ismerősöm van, de biztos meglepődnék, azért ez nem olyan dolog, amit általában mosolyogva fogad az ember, kell egy kis idő, míg feldolgozzák és elfogadják az emberek.

A 25 év korkülönbségnek nem örülnék akkor sem, ha hetero lányom vagy fiam lenne se pluszban, sem mínuszban, ez talán nagyobb gond lenne részemről.

Én szerintem el tudnám fogadni, de jobban félnék, hogy milyen élete lesz a gyerekemnek, mert elég sok az előítélet és nem akarnám, hogy atrocitások, támadások érjék.

2015. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, majd csatlakoznék az 1.höz :)
2015. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerre csak egy sokkot. Nem kell minden pasit bemutatni egy kapcsolatban sem. Majd, ha már évek óta együtt lesztek, együtt éltek, akkor elég hazavinni. ez hetero és homo kapcsolatra is igaz.
2015. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Nem mondom, hogy ugrálnék a boldogságtól (a korkülönbség hallatán pláne), de elfogadnám. Ha a fiam meleg, akkor meleg, ezen nem változtat, ha megpróbálom "lebeszélni" erről a kapcsolatról.
2015. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
hát.. először nagyot nyelnék, nem a melegség, hanem a korkülönbség miatt, aztán megnyugtatnám hogy elfogadom, és szívesen fogadom a párját, ha készen állnak a bemutatásra. Bár nálunk speciális a helyzet, a férjem is biszexuális:-D
2015. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Ebbe a kategóriába meleg kérdést csak most írok először, mióta regisztrálva vagyok.


Én azt gondolom, hogy a melegeknél kevésbé számít ilyen nagy korkülönbség, mint a heteróknál. Egyrészt nálunk (!) nincsenek női meg férfi "szereposztások". Ez nagy különbség a heteró kapcsolatokhoz képest.

Másrészt szerintem pl. a gyermeknemzés, családalapítás az olyan téma még, ami kényes lehet, de nálunk ugye ez megint nem opció.

De ezt lehet, hogy csak én gondolom így.


A véleményeket nagyon köszönöm, várom továbbra is!

2015. máj. 20. 17:08
 8/31 anonim ***** válasza:
13%
Kizárt dolognak tartanám! Ugyanis egy testi-lelki normális fiú nem lesz meleg!
2015. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%

Engem melegbarát emberként abszolút nem zavarna az, hogy meleg a fiam, hanem örülnék, hogy olyan szülők gyereke, akik elfogadják (mivel a férjem is így gondolkodik), tehát támogatnám, elfogadnám maximálisan.

A korkülönbség viszont aggasztana, bár valószínűleg nem tenném szóvá. 10-15 évet még nem tartok soknak, 25-öt már igen. Bár ahogy írod, a gyerekvállalás miatt nem lehet gond belőle, de úgy gondolom, mégis jelentős ahhoz, hogy legyen egy generációs szakadék, és más tekintetben ugyanúgy gond lehet.

Egy 45 éves férfi, főleg egy magára adó meleg még lehet jó parti, energikus és fiatalos, de mondjuk egy 15 év múlva már 60 lesz, amikor te 35.

2015. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

"Kizárt dolognak tartanám! Ugyanis egy testi-lelki normális fiú nem lesz meleg!"


Nem tudom, mit értesz testi-lelki normális fiú alatt, de hogy te az sosem voltál, akár homofób majom vagy, akár nem, az biztos!

2015. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!