Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? Hogy lehet...

Mi a megoldás? Hogy lehet leszoktatni?

Figyelt kérdés
Apám (70 éves). Egy ideje az a dilije, hogy bármit tesz, közben fütyül (vagy inkább sípol, sistereg, nem tudom, mi a helyes kifejezés). Marha idegesítő. Próbáltuk szép szóval, viccesen leszoktatni róla, sajnos sikertelenül.
2016. ápr. 28. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Az is lehet, hogy észre sem veszi, hogy csinálja, vagy hogy nem csak magában teszi.. Nálunk a mama fütyül fordítva, nem tudok rá jobb leírást :D, és az ugyan ilyen érzéseket vált ki belőlem.

Ez van, ők már fütyülnek a világra.

2016. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
ha valaki talál módszert szóljon. Párom apám ilyen.
2016. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Ideggyógyászat segíthet. Úgy értem rajtatok.

Nehogy már ti mondjátok meg a papának, hogy fütyülhet -e vagy nem.

2016. ápr. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, te hogy viselnéd, ha egy családtagod állandóan ezt csinálná. Legyen szó rejtvényfejtésről, tv-zésről, kenyérpirításról, stb.
2016. ápr. 29. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár engem nem zavart az ilyesmi, és néha én is csinálom, de más nincs szerintem, csak más zajjal túlzajozni.


Én van, hogy akkor kapom magam rajta, amikor idegesít valami.


Ha nem csinálta előtte -azt írod, egy ideje csinálja csak- , akkor át kéne gondolni, hogy mi változott akörül, amikortól csinálni kezdte.

2016. máj. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!