Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem fel apámmal a...

Hogyan vegyem fel apámmal a kapcsolatot? Nem tudom a telefonszámát sem, ami volt az már nem elérhető, és itthon sem tudja senki sem a számát, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy külföldön tartózkodik. Egyebet már nem és az ő családjával meg nem tartom a kapcsolatot de nem is akarom. Apám hiányzik, évek óta nem láttam, mert nagyon nem is foglalkozott velem, de én látni szeretném. Van egy féltestvérem, az a kislány 8 éves, vele tartotta egy rövid ideig a kapcsolatot. Sem a kislányt, sem az anyját személyesen nem ismerem amúgy. Vagy mondjak le apámról? :( A volt főnökével telefonon sikerült beszélni, de onnan kirúgták, mert nem felelt meg a munkában. Aki volt ilyen helyzetben az tudja gondolom, hogy mit lehet tenni. Ti mit tanácsoltok?
2016. máj. 8. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Google sem dob ki semmit a nevére?
2016. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Esetleg a testvéred anyukája nem tudna segíteni? Facebookon esetleg megkereshetnéd hátha segít...

Apukád családjával mennyire vagy rossz viszonyban? Mert lehet csak ők tudnák segíteni...


Bocsi a szóismétlésért

2016. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. Próbáltam, de mindenféle embert behozott, orvos neve, sportoló, meg ilyen cikkekben voltak nevek, facebookon sincs. Semmi. Lehet, hogy nincs facebook-ja, beírtam a nevét és a régi munkahelyét is mellé. Semmi érdemlegest, felhasználhatót nem találtam. Annyit hallottam egyik haverjától, hogy Olaszországvan van. De a telefonszámát nem adta meg mert "nem tudja". De most nem fura? Van egy haverom, akivel régóta ismerjük egymást, és nem tudom a számát? Ugyan... Áh... Olaszország mellé beírtam a nevét, és semmi. Mindenféle szöveg bejön. Akkor elgondolkoztam azon is, hogy lehet, hogy nem is ott van, sőt, lehet hogy ő ezt már előre lerendezte, hogy ne fedezhessem fel. Nem tudom, hogy mit vétettem, de azt sem, hogy a húgomat sem látogatja már... Ezt is a haverja mondta, itt lakik 4 házzal lejjebb. Elég szar érzés ez. :'(
2016. máj. 8. 17:07
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Hozzászólónak: Szia! Nem vagyok az ő családjával még köszönő viszonyban sem. A kislány anyukáját és a kislányt még személyesen nem láttam, de ők meg tartják a családjával a kapcsolatot. Nagyon rossz szituáció miatt vesztem össze velük (apám családjával) így a kislány anyukájával nem is szeretném felvenni a kapcsolatot. Facebook-on sincs. Szerintem apa is rám haragszik.
2016. máj. 8. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Apukad miota haragszik rad? Megkerdezhetem hany eves vagy?
2016. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!