Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem egy bunkó. Utál...

A nővérem egy bunkó. Utál engem. Mit tehetnék, hogy a kapcsolatunk újra a régi legyen?

Figyelt kérdés
22 éves,de a viselkedése egy 13 éves kislánynak felel meg.Folyton piszkál,csúfol,mások előtt lehord mindennek,ha kérdezek tőle valamit,leordít,hogy semmi közöm hozzá.Állandóan veszekszünk,és mindig fenyeget.Ez már kb 4-5 éve így van.Elegem van ebből.Próbáltam vele megbeszélni,de kinevet és leszarja.Utálja az összes barátomat,mindig beszól nekik,én meg égek...Én 17 éves vagyok.
2010. ápr. 10. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mondd neki,hogy sajnálod, amiért ilyen későn kamaszodik.

A szüleid mit szólnak ehhez? Szerintem valamiért féltékeny Rád, és ezzel leplezi. Nem tudsz vele egyszer kettesben nyugodtan beszélni?

2010. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélgetni.A szüleim már mondták hogy állítsa le magát,de semmi változás.Lehet ,hogy féltékeny rám.És találok is bőven okot,hogy miert...
2010. ápr. 10. 16:01
 3/13 anonim ***** válasza:
És miért féltékeny rád?
2010. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Talán mert jobban nézek ki mint ő.Ezt azert gondolom,mert amikor megmutatom a képeimet neki,elkezdi kritizálni,és durváskodik velem.Vagy mert nekem jól megy a suli,ő meg megbukott.
2010. ápr. 10. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nálunk is hasonló volt a helyzet. Aztán elköltöztünk, férjhez mentünk, azóta valamennyit javult a dolog, de még így is siralmas...

Az a gond, ha neki alapvetően magával van baja, azon nem sokat tudsz segíteni. Ha ő balhézik, Te próbálj nyugodt maradni, ne vitázz vele.

2010. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Próbálok nyugis maragni,de annyire felhúzza az idegeimet...megtudnám folytani olyankor ..........
2010. ápr. 10. 16:09
 7/13 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy te szereted, és nem akarod hogy ez legyen. próbálj békülni, és mondd neki hogy igenis szép, és stb. egy idő után meg fog bízni benned, és el fogja mondani a dolgait. azután csak meg kell értened, és megint jó lehet a kapcsolatotok :)
2010. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy valami iesmi történne
2010. ápr. 10. 16:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem legelőször az jutott eszembe, hogy irigy rád! Mert te szebb vagy, vékonyabb, fiatal és sok baráttal és a pasiknak is tetszel! Ha még jobb tanuló is vagy, akkor tuti hogy egy csődtömegnek érzi magát melletted!

Hát..ez elég gáz, de ne foglalkozz vele, vedd úgy, hogy szegény irigy, és beteg a lelke.

Tudod: minden gonoszság az irigységből indul ki....


26.L

2010. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Segits a nõvérednek,hogy olyan legyen,mint te.Nagyon nem érezheti jól magàt a bõrében.En sajnàlom,mert igy érzi magàt melletted.
2010. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!