Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellaposodott a kapcsolatunk....

Ellaposodott a kapcsolatunk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fiatal és csinos nő vagyok.(Nem beképzeltségből írom!) Az elmúlt fél évben max 1,5-2 kg-t híztam, de most azon vagyok, hogy ez lemenjen. Nem vagyunk együtt régóta, csak 15 hónapja. Az elmúlt 2 hónapban teljesen megváltozott minden. Eljött a nyár, itt a jó idő. Mehetnénk hétvégenként valahova (akár egy tóba is fürdeni, vagy valahová sétálni, ez nem kerül pénzbe!), nem, a kedvesem nem akar.

A közös tévézésből az lett, hogy bekapcsolja a tévét, keres valamit ami őt érdekli, majd 10-15 perc múlva elalszik rajta. Egyre később jár haza, inkább a barátaival sörözik. (Hétvégén még oké, de hétköznap?! Másnap munka van). Leültünk többször beszélgetni, azt mondta nincs velem semmi baj, nagyon szeret, büszke rám mert csinos vagyok, meg van velem elégedve (háztartás vezetése miatt), és velem képzeli a jövőjét. A szex is talán heti egyszer ha van. :(

Próbáltam változtatni a külsőmön (kevésbé szexi, inkább sportos), azt mondta ez a "stílus" nem áll jól nekem, hordjam inkább a régi (szexi) gönceimet. Mozit beszéltünk meg hétvégére, csak bólintott. Lefoglaltam a jegyeket, megkérdeztem jó-e a film amit választottam, jó helyen ülünk-e? Úgy érzem, csak kötelességből kísér el, nem azért mert kedve van.

Mikor elmondtam neki, mit érzek, hogy ellaposodott a kapcsolatunk, azt mondta butaság, és mosolygott.

Próbáltam neki kedveskedni, kedvenc ételét megfőztem, forró fürdő, masszás, sztriptíz. Leültünk beszélgetni, mindig elkanyarodtunk a témától.

Komolyan nincs több ötletem. :(


2010. júl. 1. 14:24
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ja és felvetettem, hogy menjünk el valahova kettesben, akár nyaralni, akár csak egy napra.

Azt mondja, oké, majd megyünk.

2010. júl. 1. 14:29
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy kapcsolathoz 2 ember kell. Ha neki semmi sem jó, nem tudsz mit tenni.
2010. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
ez nagyon úgy hangzik hogy van valakije!:-(
2010. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Egyszerűen úgy érzem, hogy megunt. De akkor mondja el, mit tegyek? Vagy mondja meg, hogy nem akar már velem lenni. :(
2010. júl. 1. 14:37
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg azt a taktikát, hogy csak akkor válaszolsz amikor ő kérdez, akkor adsz neki valamit ha kifejezetten megkér rá. Ne erőlködj jobban mint ő, ha ő közömbös légy te is az és ha ezek ellenére ő nem változik akkor vagy tényleg van valakije vagy unja az életet és nincs kedve semmihez. A másik taktika a féltékennyé tevés, ha arra se mozdul rá, akkor itt már tényleg nagy bajok lehetnek.

Valamire kell, hogy reagáljon...

2010. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom.
2010. júl. 1. 14:47
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy szimplán lusta,kényelmes vagy van vkije.

Az én párom se egy kimozdulós típus, de ha kicsit rágom a fülét, akkor hajlandó cselekedni...

Lehet hogy már szerinte is uncsi a kapcsolat, csak fél bevallani maga előtt is...

2010. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is.Tényleg mindent meg teszek érte.Tudom hogy szeret és fáradt csak nekem kevés.Én is próbáltam ezt-azt de semmi nem érdekli különösebben.Tudom h a munka miatt van de ez számomra nagyon önbizalom romboló..:(Nem lehet h a munka miatt fáradt?És a haverokkal is csak a fáradt gőzt engedi le?
2010. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Zavar, hogy tudja hogy szerintem ellaposodott a kapcsolatunk, és ahelyett hogy ő is próbálná rendbe hozni, elmegy sörözni. :(
2010. júl. 1. 14:59
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Te mindenképp mozdulj ki, menj a barátaiddal (nembaj ha van közte pasi) mozizni, bárokba ahogy ő teszi. Ne próbálkozz, azt már megtetted, most légy közömbös amilyen ő. Talán feltűnik neki milyen rossz érzés. Ha új a hajad, ruhád, táska ne is kérdezd milyen mert akkor tudja érte csináltad s megszokta a jó dolgát( elkényelmesedett). Bulizz vagy ha csak egy barátnőddel vagy azt is eldicsekedheted mintha valami hihetetlen jó volt.
2010. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!