Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a szüleim...

Mit tegyek hogy a szüleim elfogadják a párom?

Figyelt kérdés

Egy ideje járok egy roma nemzetiségű fiúval, amit a szüleim nem néznek jó szemmel. Mit tegyek hogy a szüleimet, és a fiút se veszítsem el és elfogadják őt?

17/L


2016. máj. 25. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Kezdhetnéd azzal hogy áthívod magatokhoz mit tudom én egy ebédre, vagy vacsorára. Üljetek le, beszélgessetek. Már ez is egy jó kezdés.
2016. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Ismerkedjenek meg, minél gyakrabban találkozzon a barátod és a szüleid, esetleg szervezz közös programot, kirándulás, fagyizás, bármi. Elítélik, mert csak azt tudják hogy roma, de nem tudják milyen ember. Ha megismerik és látják majd hogy rendes, normális, kedves, akkor nem lesz vele bajuk.

Nálunk is így volt, mikor a bátyámnak lett egy roma barátnője, ellene volt mindenki, aztán rájöttek hogy szorgos, kedves, normális lány. Nem az a tipikus naplopó roma fajta. Csak azokkal van a gond.

2016. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
61%
Nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy az ilyen szülők nehezen változtatják meg az álláspontjukat. De ha úgy teszel, ahogy az előző válaszolók írtak (bemutatod nekik, elviszed magatokhoz, stb), és elmondod a szüleidnek őszintén, hogy a te őt választottad, őt szereted, és ez a te döntésed, amit tartsanak tiszteletben, akkor biztosan elgondolkoznak rajtatok, és reméljük nektek a legjobbakat! :)
2016. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
#1-es: "ha egy paraszttal járnék"??? szerinted aki nem cigány az paraszt? ....azigen...
2016. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Es forditva,téged elfogadnak a fiu szülei?Egy idõ után velük fog a gond lenni, mert ugy kell majd élned,ahogyan õk szeretnék,kultura szempontjából.
2016. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

hadd tippeljek, elso komoly kapcsolatod,es ez a fiu jol banik veled,es kulonleges... blablabla.

17 vagy, nagy eselyel 1-2 ev es szetmentek, es ez optimista tipp volt.

2016. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Mit szólnál ha szüleid elválnának és anyukád összejönne valami cigánnyal?
2016. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Szia

Én is egy fél cigány fiuval járok és az elején a szúleim aggodtak de találkoztak és mostmár ugy szeretik mint ha saját fiúk lenne (1éve 7honapja vagyunk együtt)

2016. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Én sem nézném jó szemmel szülőként.

Jó, nyilván tudom,hogy a magyar fiúk sem tökéletesek..De a romáknál meg az a ritka,hogyha valaki normális. Egyáltalán nem örülnék szülőként.Észérvekkel próbálnálak lebeszélni róla.

2016. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1. buta cigány.
2016. máj. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!