Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim azt mondták elfogadj...

A szüleim azt mondták elfogadják h meleg vok ha megteszek nekik 2 dolgot. Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Tudják már pár hónapja kb. oké is volt minden csak ma láttak együtt egy másik sráccal szal újból kitört a balhé... beszélgettünk elég sokat aztán azt mondták ha megteszek nekik 2 dolgot akk tuti kiderül nekik h ezt komolyan gondolom és elfogadják sőt akár hajlandóak is megismerni ha összejövök egy fiúval stb. Viszont az a 2 dolog baromság én nemtom ezt h gondolták

1. Menjek el pszichológushoz... azt mondták ha a pszichológus azt mondja nekik h ez van akk oké elfogadják de ha van esély arra h megváltozzak akk próbáljam meg... de ezt nem értik h ezt nem lehet így kezelni ez nem olyan dolog és én nem akarok megváltozni nekem ez jó így nem értik :S

2. Apám kitalálta h honnan tom h meleg vok ha nem is voltam még lánnyal csak fiúval... hiába mondom neki h ezt tudja magától az ember!!! És h próbáljak meg ismerkedni egy lánnyal meg iesmi de nem érdekelnek a lányok :S Szal vagy összeszedek vmi kamu csajt ami nem olyan egyszerű, vagy összeszedek egy igazit megdugom aztán megmondom neki h Bocs am meleg vok csak a szüleim miatt le kellett h feküdjek veled??? Mégis ezt h gondolják?

Sztetek h értethetném meg velük h ez mind2 dolog hülyeség? És egyiket sem akarom megcsinálni? Sztetek most mit csináljak h győzhetném meg őket h én ezt komolyan gondolom anélkül h ien hülyeségeket kéne csinálnom?! Ezeket így hiába mondom el nekik csak hajtogatják a magukét :( Miért várják ezt tőlem, amikor én annyit szeretnék h együtt lenni egy fiúval és ne kelljen bújkálni előlük? :(

16/F


2012. szept. 4. 19:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%
Pszichológushoz menj el szerintem, ha mást nem, beszélgetsz vele egy jót. Viszont ha az orvos azt mondja, hogy "menthetetlen vagy" (bocs a kifejezésért), akkor azt az apád is be fogja látni és akkor máris ugrott a 2. kérésük.
2012. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ennyi idősen még te sem tudhatod biztosan, de ha ezeket kipróbálod, akkor sem veszíthetsz vele semmit.
2012. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Jó csak hallottam olyanról (nemtom ez mennyire igaz) h vannak olyan pszichológusok akik a pénz miatt bevállalnak ilyet és tökre összekeverik az embert szal én nem akarok pszichológushoz menni tom h mit akarok :S
2012. szept. 4. 19:07
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
hát figyelj. Sok embernek még meg sem adják az esélyt, hogy elfogadják. Biztos felmerült bennük, hogy divatból csinálod, vagy valami hormonális izé, persze én megértem, hogy nem, de oké, a pszichológusba belemennék. A második viszont kivitelezhetetlen kicsit.. :S nem tudom, ez kb olyan, mint amikor volt egy barátom, az exem meg azt mondta töltsek vele még egy próbahetet, mert megváltozik, és nem tudhatom, hogy úgy milyen, amíg ki nem próbálom. De ha egyszer mást szerettem? :'D ezt a példát nyugodtan hozd fel a szüleidnek.
2012. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
de igen 100% biztosan tom
2012. szept. 4. 19:07
 6/50 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sem képes ezt felfogni egy 16 éves GYEREK. Csináld meg, amit a szüleid mondtak.
2012. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ha leszbinek érezném magam (merthogy nő vagyok), nem érezném magam betegnek, tehát nem mennék orvoshoz. És ha nem akarok pasival lenni, akkor nem leszek. Szóval nem.
2012. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

"Szerintem sem képes ezt felfogni egy 16 éves GYEREK. Csináld meg, amit a szüleid mondtak."


Nem nehéz azt felfogni h egy fiúra feláll egy lányra viszont nem...

2012. szept. 4. 19:15
 9/50 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg meleg vagy, egy orvos sem fog tudni eltántorítani ettől. Ez nem elhatározás, hogy valaki melyik nemhez vonzódik, hanem egyszerűen így érzi, ez neki a természetes.
2012. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
14%
Te valami híres rendező vagy?Vagy író?Esetleg híres festő?
2012. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!