Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim elfogadják?

Figyelt kérdés

Apukámnak volt egy gyerekkori barátja,akivel megint jóban lett.Nem nagyon érdekelt,hogy kicsoda,milyen ember,stb. de azt megtudtam,hogy van egy fia,aki Angliában él az anyukájával,mert ők elváltak és a srác csak ritkán jön Magyarországra,de szeptemberben ide költözik,mert a gimi utolsó két évét itt csinálja meg.

Először azt hittem,hogy biztos valami gyökér,lúzer a srác,de együtt nyaraltunk a múlt héten,mert ő is eljött az apjával és tök jóban lettünk...

Nem csak azért,mert olyan szinten helyes,hogy még a saját anyám(!) is megjegyezte,hogy jól néz ki és a repülőn szinte az összes stewardess-el flörtölt és van stílusérzése és a parfümjének olyan illata van,hogy már annyitól kirázott a hideg,ha csak az éreztem,amikor mellettem volt,hanem mert jó fej és elég sok időt együtt töltöttünk,amíg külföldön voltunk.


De van pár hibája,amikről a szüleim is tudnak:kicsit elkényeztetett és sznob(háromnegyed órán át jártuk a boltokat a 40 fokba a belvárosba,mert neki nemtudom,hogy milyen márkás víz kellett,a többit nem volt hajlandó meginni és hasonló dolgokat csinált),szereti az egyéjszakás kalandokat,az eddigi leghosszabb kapcsolata 3 hónap volt(a nyaraláson is elég sok lánnyal láttam),imád bulizni,bmxes és apa szerint az a sport az elmebetegek hobbija,akik összeakarják törni magukat.


A sráccal viszont jóban lettem nagyon,de még egy hétig az anyujánál lesz,utána az apukájához költözik és egész nyáron itt lesz és mondta,hogy talán megmutathatnám neki a várost és lóghatnánk együtt,mert alig ismer itt pár embert.Mindennap hajnalig beszélünk,cuki sms-eket küld és beleszerettem...:/

Attól félek,hogyha megmutatom neki a környéket,akkor ő bekerül a "menők" közé (az már lejött,hogy eléggé menő ott,ahol most él) és engem teljesen elfelejt majd,mert én nem tartozom bele az ő köreikbe.


Meg ugye itt vannak a szüleim...Meséltem már anyának,hogy sokat beszélek a fiúval és hogy milyen őrült néha és mondta anya,hogy nem nagyon örül,hogy ennyire jóban lettem vele,mert akármennyire is apa egyik barátjának a fia,attól még megvan róla a véleményük,ami nem éppen pozitív.Nem tudom,hogy mivel tudnék ezen változtatni.


A fiúval ugyanabba a gimnáziumba fogunk járni,szóval olyan megoldás nincs,hogy "majd elfelejtem".Meg lehet,hogy lenne közöttünk több is,mint barátság(egyre inkább azt veszem észre,hogy tetszem neki) és akkor kicsit ciki lenne,ha anyáméknak "meglenne róla a nem éppen pozitív véleményük" és elmondanák neki.


Szóval mit tegyek ?



15/L



2012. júl. 6. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Két lehetőség van, az elsőre, vagyis arra, hogy miattad megváltozik majd, értem ez alatt, hogy hajlandó lesz lehorgonyozni egy lánynál, pl nálad, felhagy pár idegesítő szokásával, és megpróbál bevágódni a szüleidnél, merthogy ezért elsősorban neki kellene tennie - na, erre iszonyú kevés esély van.

Sokkal több az esély a második lehetőségre, vagyis arra, hogy belebolondulsz, hiteget egy darabig, aztán szépen darabokra fogja törni a szíved. Vigyázni kel az ilyen srácokkal, akármennyire is jófej. Arra még nem gondoltál, hány lányt hodított meg így, előtted hány lánynak mondta ugyanezt? Megvan neki a jól bevál rutinja, aztán, ha megkapja, amit akar, eldob, mint egy használt zsebkendőt. Akármennyire haverok az őseitek.

2012. júl. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Most még nincs köztetek semmi ha a leírtakból jól veszem ki. tehát még nem "jártok". Így felesleges lenne még a szüleidnek egy meg sem történt dolgot magyarázni. Majd lesz ami lesz, vagy összejöttök, vagy nem, és majd utána ráérsz mondani a szüleidnek.
2012. júl. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csapja a szelet, hogy körbevezesd, aztán ha bekerül a társaságba dobmi fog. Naívság lenne abban bízni, hogy egy hormontúltengéses nagymenò szépfiú majd 15-16 évesen megkomolyodik a kedvedért és nem használja ki a lehetőségeit. Hiszen te csak az első csaj vagy akit itt megismert.

Szerintem gondolj úgy rá, mint egy szèp nyári flörtre, kalandra. Ha a közös suli miatt elfelejteni nem is tudod, arra (és ne legyen igazam, de valószínű) elég alkalmad lesz, hogy kiábrándulj belőle. Nyáron a fiatalok könnyebben lesznek szerelmesek, és máshogy is viselkednek, mint évközben a szürke hétköznapokon.

2012. júl. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha be akarsz kerülni a trófeái közé akkor csak hajrá. Ha meg a fiú tényleg komolyan gondolja veled és nem csak "arra" kellesz neki, akkor mindent el fog követni, hogy jó benyomást tegyen a szüleidre. Ezen ráérsz akkor aggódni amikor ő akarja, hogy a barátnője legyél és nem csak te. 25/L
2012. júl. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!