Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tíz éves évfordulóra mit...

Tíz éves évfordulóra mit vegyek a férjemnek?

Figyelt kérdés

Még csak három éve vagyunk házasok, de már hét évig jártunk előtte.


köszi a segítséget


Valami nem túl drága ötlet kellene.


2010. ápr. 10. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tudod mit vettem? Egy ezüst nyakláncot pergamen formájú medállal, a medálba belegravíroztattam a kettőnk nevét. Például István, Tamara. 6 ezer forintomba került a lánccal együtt, a férjem megkönnyezte, igazán nagyon szép!
2010. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért az nem semmi, hogy egy ilyen honlapon teszel fel egy ilyen kérdést, és vadidegenektől vársz komoly válaszokat rá... Nyilván Te ismered legjobban a férjedet, mi nem tudunk róla semmit sem... Vagy nem vele éltél eddig? Vegyél neki 3 gramm heroint, vagy ha nem szereti az ópiátokat, akkor valamilyen amfetaminszármazékot. Sok boldogságot!
2010. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első választ köszönöm.


A másodiknak pedig azt üzenem, hogy remélem a te kérdéseidre is csak ilyen rád hasonlító emberek válaszolnak.

Igen, én ismerem a férjem, de a tíz év alatt már annyi ajándékot vettem és készítettem neki, hogy most semmi új nem jut az eszembe. És ötletet gondolom nem tilos mástól kérni.

Például az első válasz nagyon tetszett, csak az a baj, hogy már ilyen ajándékom volt számára.

De ettől függetlenül nagyon örülök, hogy írt a kedves válaszoló. Ő nagyon rendes volt.


Tehát kérem, hogy csak az válaszoljon, aki valóban ötletet szeretne velem megosztani, az ilyen bukó válaszolók pedig kerüljenek, hiszen számukra még annyira sem méltó a kérdésem, hogy válaszoljanak rá.

2010. ápr. 10. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ötletes és az utánad írónak is írtam: egy fotoalbum,ami egyedi,mivel te díszíted és írsz alá ötletes kis dolgokat.Kezded babafotóitokkal és a végén hagysz üres oldalakat még a jövőnek.
2010. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi

Ez is nagyon jó, és ilyenünk még nem volt!

2010. ápr. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!