Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megbolondult! Már nem...

B.Robi kérdése:

Apám megbolondult! Már nem bírom. Mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! A helyzet az, hogy az édesapám féltékeny tìpus. Fél éve tart a dolog. Van egy kis "nyápic" gyerek. Akit anyumra "félt". Már korábban is voltak ilyen oktalanul történő ügyek közöttük. Mert az tény, hogy semmi sem történt, csupán apámnak a nagyon betges gondolatai. Folyamatosak a veszekedések, verekedések is. Van kettő tesóm Az egyik most kezde az 1. oszályt a hugom pedig már 4.osztályos. Sajnos mindem előttük zajlik. Kihat a tanulmányaika is sajnos. Az apám ha lehet így nevezni "lelki terorban tart", mivel állndóan gúnyol illetve azt mondja kindig, hogy ugysem fogom elvégezni a gimit ....stb. Szóval nqgyon, de nagyon ki vagyok készülve. Olyannyira, hogy az öngyilksság gondolata is megfordult már fejemben. De ezt nem értem eddig a korábbi veszeledésből 1-2 nap elteltével is de kibékültek. Télen sajnos volt olyan is, hogy apám anyut a kutaccsal verte fejbe. Rettentő látvágy ez. És ilyenkor avval a helyzettel nézek szembe, ha rendőrt hívok akkor már bisztos hogy nem fog jóra fordulni a helyzet. Viszont ha nem hivok, akkor van esély arra, hogy kibékülnek. Én ezt nem bírom. Mindennap sírok és a tanulmányaimra sem jut annyi idő.. Az egész egy buta telefonhívásbol volt. Anya a telon féletlen megcsörgette a férfit, de nem őt akarta, hanem az édesanyját. Egymás alatt volt a két szám.. ez egy féletlen és az átkozott telefon amugy is lefagy.... én ezt nem bírom. Mit tennétek?
2016. jún. 2. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Buktasd le anyádat, akkor elválnak és végre apád megjavul.

Nehogy bevedd már ezt a "véletlenül hívogatja a pasikat" c. mesét.

Tuti van valakije.

2016. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos anyád a felnőtt, ő tudná a helyzetet megoldani.


Ha legközelebb megüti apád, és látható nyoma marad, anyád azonnal el kéne, hogy menjen orvoshoz, hogy látletet vetessen. Ez egy orvosi igazolás arról, hogy az adott sérülést tényleg elszenvedte. Aztán beadni a válást... És szétköltözni apádtól.


Édesanyáddal kéne leülnöd, és megmondanod neki, négyszemközt, hogy titeket ez nagyon megvisel, és ki vagytok borulva. Az iskolára sem tudtok figyelni. Tehát ugyanazokat, amiket ide leírtál. Lehet, hogy ez édesanyádnak valamiért normális, és tűri, de ti nem tudtok ebben élni, és ez teljesen érthető, mert így nem is lehet.


Egyébként el kéne kezdened edzeni, ha kell, az iskolai tornateremben az órák után, hogy meg tudd magad védeni. Tudom, hogy nehéz ilyen körülmények között, de gondolj arra, hogy túl kell élned ezt az egészet.

2016. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Nyomozz a dolgok után ha verekednek álj közéjjük fogd le apád ha apad neki tamad anyadnak akkor üsd pofán ököllel erősen (15 éves vgy gondolom mar azaert izmos vagy ) szed szet őket a megoldás válllás lenne . Nálunk is ez megy már egy 1 évs nalunk is verekednek ordibalnak este reggel amikorra esik . Amikor multkor apam neki ment anyumnak okolel oda vagtam a szeme ala és eloktem hog takarodj be a szobába és nyugodj le elszoktam rendezni de valamikor en is kapok de vissza kap egy nagyobbat de nem mer vissza ütni mert a fia vagyok . (Apam megcsalta anyamat es e milyat van minden :/ ) . Öngyilkoságot felejstd el nem old meg semmit csak még egy gondal több lenne még olyan sok minden történhet veled nem érdemes eldobni egy ilyen ért egyszer felnősz és saját családod lesz és ott már tapasztaltabb vagy mi leszz a jó a gyerekednek :) ne ad fel soha :) 13/F
2016. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
"Amikor multkor apam neki ment anyumnak okolel oda vagtam a szeme ala és eloktem hog takarodj be a szobába és nyugodj le elszoktam rendezni de valamikor en is kapok de vissza kap egy nagyobbat" Na persze. Majd pont egy 13 éves gyerek győzi le a felnőtt apját.
2016. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó ez nem volt szép ! Értelmezd amit írtam ! Senki nem mondta hogy le győzöm apámat hanem csak megvedem anyamat a lila foltoktol . Nem vagyok Nokedli és mint Írtam Hogy ,, nem mer vissza ütni mert a fia vagyok ''és nem akar nekem sebeket nem akar ja hogy bajom legyen . Biztos nagyon nehéz lehetet megérteni amit írtam és voltál ilyen helyzetben ? Nem ? Akkor fogd be és a kérdezőnek segíts !
2016. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a Családsegítő Szolgálathoz és ők segíteni fognak. Beszélni fognak mindkettejükkel külön-külön. Segítenek abban , hogy normalizálódjon az életed, ez a szakmájuk, ráadásul ingyenes. Mielőbb keresd őket!
2016. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!