Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok a párotokkal, ha...

Szakítanátok a párotokkal, ha kiderülne, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg a barátnőmről... Bár eddig is gyanús volt már, többször is láttam, hogy például utcán megbámulta a lányokat. Illetve mondott olyat is hogy szívesen kipróbálná a csókolózást lánnyal. Ez engem eléggé taszít.. Úgy érzem nem tudok együtt lenni olyannal aki a saját neméhez (is) vonzódik.


Ti hogy vélekedtek erről?


2016. jún. 3. 22:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Az a véleményem, h hülye vagy.
2016. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
53%

Nem szakítanak.

De nekem az lenne a kérdésem hogy ezt miért ebbe a kategóriába írtad?? 😂😂😂

2016. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Azért elgondolkodnék a szakításon, mert KIDERÜLT. Miért nem mondta el már az elején?

Amúgy nem lenne akkor probléma azt hiszem, hiszen a buta tévhittel ellentétben a biszex nem azt jelenti, hogy muszáj neki egyszerre pasit meg barátnőt is tartania. Szóval simán lehet ez egy boldog kapcsolat.

2016. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
59%

Szia!

Szerintem emiatt nem kell tőle undorodnod. Ő is ugyanolyan ember, mint te vagy én, csak ő szereti a saját nemét is, az érzésekkel pedig senki nem tud mit csinálni. Ha tényleg szereted, akkor elfogadod olyannak, amilyen, de ha nem békélsz meg a barátnőd érdeklődési körével, akkor te soha nem is szeretted igazán.

Attól miért válik undorítóvá, ha szereti a saját nemét is? Én biztosan nem szakítanék vele, főleg, hogy manapság elég sokan homo- és biszexuálisak, sokan el is ítélik őket, pedig ideje lenne elfogadnod neked is, a világnak is, hogy ez nem betegség, hanem érdeklődési irányzat, ha úgy vesszük. Mintha kirekesztenéd azért, mert a bőrszíne fekete, te meg fehér vagy.

De mondok durvábbat: ő szereti a kék színt is, meg a fehéret is, de te csak a fehéret szereted. Ezért kiközösíted, mert nem olyan, mint te. :)

Így, sokszínűen jó a világ!:)


Egy Heteroszexuális nő

2016. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Engem minősítene, ha egyébként szeretem, de ezen kiakadok.
2016. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%
Homosexuális? Ennél már csak az lenne rosszabb, ha drogos SZDSZ-szavazó migráns lenne. Naná, hogy otthagynám, meg is verném előtte, hogy egy életre emlegesse meg. Szodómia, szodómia, pfuj, pfuj!! Rendes magyar ember nem tűri a bu'ziságot!!!!
2016. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Mert ha fiúkat/pasikat bámulná az jobb lenne? Néha-néha ránéz egyre, nem azt jelenti, hogy meg is fog vele csalni...

Szerintem nincs olyan ember, nemtől függetlenül, aki nem nézett volna meg mást a barátján kívül, nem tartja a másikat szépnek csak a barátját.

Veled van, valószínű szeret. Ha te ezért őt dobod...

Én nem tenném, de a te döntésed.


Lényegében ő nem tehet róla, hogy vonzódik a saját neméhez is, szerintem ettől ugyan úgy lehet teljesen normális és teljes boldogságban le is élhetitek az életeteket. Lehet soha a büdös életben nem fog 1 lánnyal se csókolózni meg semmi hasonló, mert szeret téged... Az pedig mindig megtörténhet, hogy a másik fél félrelép, jelen esetben akár egy lánnyal :/ (jobban vigyázz rá, több konkurencia van :) )

Egyébként is nézhet az embert azonos nemű embereket, lányoktól hánytól hallom: ennek milyen jó teste van, bárcsak nekem is ilyen lenne és hasonló

... csak ugyebár itt másképp tekint a másikra


Ha az én barátnőm lenne és én valóban szeretném őt és az érzés kölcsönös lenne, akkor biztos nem hagynám ott emiatt. Elfogadnám.

2016. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

De most biszex tényleg vagy csak vakerál?


Mert a csajoknak nagy ám a pofája ilyen téren, azt hiszik ez a menő, meg mivel pasiknak bejön a leszbizés ezzel húzzák az agyukat, bulikákon kis puszikák, nyelvezés meg tipi tapi, de aztán mikor hármasban vagy csak úgy telibe nyalni kellene a szaftos sunát, akkor már nem olyan nagy a lelkesedés és jön a hiszti! Akkor már senki nem elég jó, nem elég vonzó.

2016. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

nem olvastam át mielőtt elküldtem:

1. részben:

*barátján/barátnőjén kívül

*csak a barátját/barátnőjét


2. rész

teljesen normális és boldog életet élni


(meg 1-2 vessző, de az már lényegtelen :D )

2016. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
A barátnőd még nem is csókolózott lánnyal. Nem biszex. Én is megnézem a nőket is és full hetero vagyok, pedig smároltam már lánnyal, anno tini koromban. Semmi különös nem volt benne, de puncit nyalni képtelen lennék, számomra undorító. Szóval emiatt tök hülyeség elhagynod, baromságokat beszél, tapasztalatlan.
2016. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!