Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Szerintetek...

Ti mit tennétek? Szerintetek gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Édesanyám 10 éve elhunyt. Én akkor voltam 9 éves. Az apám utána nem akart másik kapcsolatot, csak nekem és a testvéremnek élt, ha mondhatom így. De 1 éve megismerkedett egy 23 éves lánnyal és elmondása szerint megtalálta élete második szerelmét. (Édesapám 53 éves.) Én nem igazán örültem neki, de nem akartam megfosztani a boldogságától azzal, hogy nem örülök én is vele. Próbáltam kedves lenni és reménykedni, hogy majd elmúlik a nagy szerelem. Vizsgaidőszak alatt otthon voltam, és sokszor itt volt/van a kedvese is. Pár napja pedig a vacsoránál bejelentették, hogy összeházasodnak. Egyszerűen idáig bírtam, nem tudtam örülni ennek. Óriási veszekedés lett belőle, bátyám külföldön él, de mikor megtudta, akkor csak nevetett és azt mondta ne foglalkozzak vele.

Szerintetek rosszul teszem, hogy ellenzem? Tudom, hogy felnőtt ember, de könyörgöm, a bátyám idősebb, mint a lány. Nem tudom őt befogadni, és félek, hogy ezzel a kapcsolatomat is tönkreteszem az apámmal. Amikor hozzávágtam, hogy biztos csak a pénze miatt van vele, akkor elküldött, nem is beszél velem azóta. Mit tegyek? Mi lenne a helyes? Fogadjam el? És hogy?

19/l


2016. jún. 5. 10:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Ez nagyon csúnya dolog volt tőled. Te mennyire engednéd, hogy beleszóljanak a szerelmi életedbe? Egy nagy bocsánatkéréssel tartozol mindkettejüknek.

Lehet, hogy nem tetszik neked, de ez nem a te dolgod. Ne tedd tönkre apád boldogságát.

2016. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Származik neked ebből valami közvetlen hátrányod? Ha nem (tehát apád ezután is ugyanannyira szeret téged, mint azelőtt), akkor fogadd el, ne tedd tönkre a boldogságát.
2016. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem a Te dolgod,fogadd el,és kérj tölük bocsánatott. Ha édesapád így boldog,akkor inkább örülj neki! Különben is a szerelem nem korkülönbség kérdése! Inkább örülj apukáddal együtt,és örülj annak,hogy boldognak látod!
2016. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Gonosz nem vagy,nyilván furcsa a helyzet. De ez édesapád élete,felnőtt ember,igazából nem lenne szabad beleszólni.

Barátkozz meg a helyzettel.

2016. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem inkább te vagy a pénz miatt még mindig otthon? És ugye nem te vagy az, aki félti a vagyont?
2016. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
A korkülönbség még nem akadálya annak, hogy boldogok legyenek. Próbálj megszabadulni az előítéleteidtől és fogadd el, hogy ők ezt szeretnék. Mondjuk ezt hamarabb kellett volna, de még most sem késő elsimítani az ügyet. Neked a leírásból ítélve semmi hátrányod nem származik a kapcsolatukból, sőt, amennyiben szeretnéd, hogy apád boldog legyen, inkább pozitív hozadéka van.
2016. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Van egy olyan sejtésem hogy vagy apukád gazdag vagy a lánnyal bajok vannak...
2016. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Én is ugyanígy reagáltam volna. Mond meg apádnak hogy ez a nő a pénzt akarja és vagy te vagy a nő. 53 évesen lehetne esze. Minek akarja elvenni? Legyenek csak úgy együtt mondja meg a csajnak. Ha meg ezen a nő kiakad, tuti h csak a pénze kell neki
2016. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12%

Jöttök itt a pénzzel!

Attól,hogy elveszi nem lesz pénze könyörgöm!

Mindent a lánya fog örökölni,nézzetek utána.

Ha szeretik egymást,akkor sok boldogságot!

2016. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Apád 10 évig úgy élt, mint egy remete, egymaga nevelt fel benneteket, és most fel vagy háborodva, hogy szerelmes? 53 évesen csak van annyi esze, hogy nem hagyja bepalizni magát, akkora vagyona meg valszeg nincs, amit félteni kéne.😌 Nyugodj bele, hogy jó eséllyel még kistesód is lesz, akivel majd osztozhattak az öröksègen. Plusz az új törvény alapján az új feleséggel is.
2016. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!