Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehangoltság ellen?

Lehangoltság ellen?

Figyelt kérdés
Megpròbálom leírni röviden. Nem tudom mi ez de egyre rosszabb. Tavaly meghalt az öcsém, a családban minden tönkrement. Velem rendes volt apám is,anyám is de januárban elváltak. Èn nem tudom hogy de viszonylag rendben voltam eddig. Sok mindent sportolok ami tényleg valahol egy második család is. Egy baleset miatt most kimarad minden . Nem akarok lehangolt lenni, az öcsém hiányára sem, de most mindig csak ez van a fejemben. Nincs erő semmire. A szüleim elfoglalt emberek .Mindenkin segítenek csak a saját családunk csőd. Nem voltam még eddig öngyilkos gondokkal küzdő ,de nem hiszem hogy bárkit is zavarna ez itthon. Talán könnyebb is lenne nekik ha egy gondal kevesebb lenne. Nem tudom létezik e a tulvilág vagy kamu az egész, de ha mégis akkor szivesebben lennék a tesòmmal. Gondolom hogy elmebeteg dolognak tűnik ez de nem zavar ki mit gondol . Pròbálok jò dologra gondolni vagy másra de nem tudom miért nem megy ez most. Mintha egyre bonyolultabb lenne minden és értelmetlenebb. Nem tudom melyik kanyar visz vissza ,merre kell elindulni. Vagy csak hagyni hogy legyen aminek kell. Mit lehet ezzel kezdeni ha lehet egyáltalán..
2016. jún. 5. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon magad alatt vagy öregem. Pròbálj kimozdulni valamerre, elterelni a figyelmed. Az sem ártana ha valakivel beszélnél ròla akiben megbízol, még ha nem is a szüleid azok. Talán szükséged lenne szakemberre is, ha a gyász még ennyire jelen van. Sajnálom, tudom milyen elveszíteni egy testvért, nagyon fájdalmas dolog, ezért ne halogasd kérlek beszélj valakivel, hátha segít!
2016. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HI_IM_GHOST válasza:

Próbálj meg egy támpontot találni az életedben, amibe tényleg minden erőd belerakod és próbálj meg nem a negatív dolgokra gondolni. Ha találsz valami elfoglaltásgot és minden erődet bele teszed, sikerül megbirkóznod a probláiddal! Tudom, hogy ezeket furcsa egy idegentől hallani... Azt is tudom, hogy nem ismersz, de én is lehangolt voltam, ugyan nem ilyen mértékű problémák miatt, de az voltam és végül sikerült megoldanom. Nekem sokat segített, hogy online játékokkal játszottam és embereket ismertem meg és egyebek.


https://www.youtube.com/watch?v=ZXsQAXx_ao0


U.i.: Részvétem a testvéred miatt!

2016. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan hogy irányítom ,belemászik minden percembe. Teljesen minden rossz. Mindegy köszönöm azért.
2016. jún. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!