Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljes lehangoltság, közönyöss...

Teljes lehangoltság, közönyösség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mostanában nem alakult túl jól az életem, több dolog nem jött össze úgy, ahogy szerettem volna.

Már lassan hónapok óta egy ilyen teljesen lehangolt, passzív állapotban vagyok, ami zavar, mert mindig is pörgős, életvidám, beszédes ember voltam.

De most nem tudok lelkesedni semmi iránt, a többi ember is idegesít, nem kívánom a társaságukat. A humoros történeteken se tudok nevetni, nincs kedvem viccelődni, pedig eddig én voltam a társaság egyik legvidámabb tagja. Azok a dolgok, amik régebben feldobtak most már szinte nem is érdekelnek. Akár mit csinálok, beleunok, vagy értelmetlennek ítélem és nincs erőm folytatni. Egyszerűen semmihez, de semmihez nincs életkedvem, vagy energiám. Már a jövőm sem tud foglalkoztatni.

Nem hiszem, hogy depressziós lennék, nem vagyok az a fajta, aki ül és kesereg a problémáin, tényleg mindent megtettem, megpróbáltam, bulizást, beszélgetést, gondolkozást, sportot, de semmi javulás. Csak ülök utána tovább, bámulom a falat és teljes ürességet, kedvtelenséget érzek.

Van még valami ötetetek, hogy mit lehetne tenni ez ellen?


2014. febr. 12. 18:08
 1/2 A kérdező kommentje:

J és mindig próbáltam optimista lenni, a dolgok jó oldalát nézni, agykontrollozni.

De most már komolyan nem akar segíteni semmi.

2014. febr. 12. 18:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Koffein off. Aludj sokkal többet!

És ha csak a bambulni van kedved akkor pl. bambuld a gépet.. Filmek, játékok, vicces videók, vloggerek, kritikák akármi amiben jókedvedet lelheted..

Mozdulj ki otthonról /nem a sarki boltba../ hanem valami távolabbi városba... a legjobb barátoddal.. shoppingolj picit, stb.

2014. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!