Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni lehangoltság,...

Mit lehet tenni lehangoltság, téli depresszió ellen?

Figyelt kérdés
A napok óta tartó borult idő és a vizsgaidőszak együttese teljesen kiborított. Nagyon lehangolt lettem, semmi nem vidít fel, szinte tényleg rám tört a depresszió. Mit lehet ez ellen tenni? Bárkinek bármi tippje,ötlete?
2013. dec. 19. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Futás! Komolyan, csak egy kis mozgás, kilendít hamar a depiből! :)
2013. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg?? :O Hát mindjárt megyek is,ha segít! :O Koncentrációs képességeken is javít? Mert újabban azt is alig tudok.. :/
2013. dec. 20. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg a sok folyadék. Most a nagy félévvégi hajrában jöttem rá, hogy mennyire sokat számít. Még inni is elfelejt az ember, aztán mikor már hatodszorra olvasod ugyanazt a mondatot, rájössz valami nem okés. Mostmár mindig odakészítek egy nagy üveg vizet az asztalomra. Ha meg totál elfáradtam már, futok egy kört, mindjár jobban megy az egész. Tényleg segít! Ingyen van, egészséges, gyorsan hat. Jól érzed magad, több érvet nem tudok :D
2013. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!