Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretek valakit, de a...

Ha szeretek valakit, de a barátaim, család, és mindenki a kapcsolat ellen van, mert azt mondják nem hozzám való a fiú mit tegyek? Mindenkit elvesztettem magam körül, mert őt válaszottam, és utálnak ezért, de ugy érzem nem tudok nélküle élni.

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Mivel indokolják, hogy nem hozzád való a fiú?
2016. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyien vannak egy véleményen, akkor látatlanul nekik hiszek.
2016. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia. Tobb lehetoseg is felmerülhet. Es sok a kérdés is. Tulajdonképpen mi bajuk a paroddal? Mennyire ismered a kornyezetedet? Szerinted jo szándék vagy rosszindulat áll a negativ hozzaallasuk mögött? Ha kiderülne a kapcsolatodrol hogy megis mukodik elfogadnák idővel vagy végleg elveszitenel Mindenkit? Ha megsem működne visszafogadnanak e? Ha ezekre a kérdésekre válaszolt konnyebb lehet a mérlegelés ..hogyan tovább?

.. Minden jot es kivanom hogy jol alakuljanak a dolgok korulotted😉

2016. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy? Úgy is azt fogod tenni, amit akarsz. Mint ahogy már meg is tetted, de akkor minek egyáltalán megkérdezni???


Lehet, hogy teljesen jogos a félelmük, de az is lehet, hogy nem, mi ezt nem tudhatjuk.. ennyiből.


De azért az elgondolkodtató, ha körülötted már mindenki azt mondja, hogy nem lenne jó.


Ahogy már írtad: azt az illetőt választottad. Innentől kezdve nincs több kérdés, nem tudom minek kérdezted?

2016. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Mi az indok? Még a családnál elhiszem, hogy vannak szülők, akik hobbiból utálnak mindenkit, de a barátaidat te választottad. Mit mondanak, miért fordultak el tőled? Nem lehet igazuk valahol? Mondjuk a barátaidat nem értem, hogy elhagynak érte. Én mondtam egyszer egy barátnőmnek, hogy hülyeséget csinál, de mellette maradtam támogatni. Szétmentek végül, jobb így, de elég durva lehet, hogy több különálló ember teljesen elfordul tőled. Nem változtál meg te is nagyon?
2016. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha még az első évébenvagytok a kapcsolatnak, akkor nagy valószínűséggel igaza van a körülötted levőknek. Ugyanis ilyenkor még sok mindent nem lát az ember a másikból. Teljesen elfogult.
2016. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ez tipikusan a mindenki hülye csak én vagyok itt helikopter eset.
2016. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Két dolog lehetséges.

Vagy rossz akaratú emberekkel vagy körülvéve, vagy látnak valamit amit Te még nem.

2016. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!