Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bekuljek ki az edesanya...

Hogyan bekuljek ki az edesanyammal?

Figyelt kérdés

En jelenleg 21eves (lany)vagyok!

Hat eloszor is ugy kezdodott hogy egyedul nevelt 3munkat mert apukammal kulon mentek mikor meg kicsi voltam.Soha nem ismert el,mindenkinek dicsert de en soha egy koszonomot nem kaptam,pedig mindig mellette voltam,mindenben tamogattam es segitettem neki. 7eves voltam a kis ocsem 1eves en vigyaztam ra vittem at reggel suli elott a mamahoz stb takaritottam es suliba jartam. Majd mikor 18lettem o osszejott egy ferfival es en es a 19eves batyam mehettunk ahova akartunk (koltoznunk kellett). Majd 20evesen rairtam a neten es ossze vesztunk en ki adtam magambol minden addigi serelmem azt h en soha nem szamitottam neki csak a ket fiu testverem, en arra voltam jo hogy mindent megcsinaljak amikor o dolgozik. Persze mikor mar nagyobb lettem jartam vele en is dolgozni mivel hazvezetono es hiaba keltem koran dolgoztam vele estig,haza ertunk otthon is kitakaritottam egyszeruen ugy erzem hogyen tenyleg mindent meg tettem amit egy lany megtehet az anyjaert. Azota hallani sem akar rolam az ocsemmel kuldtem neki egy angyalkat hogy az angyalkam majd mindig vigyazzon ra,kiakadt persze az ocsem elmondta h anyam nem erti h en mit kepzelek h ezzel minden el van rendezve? Persze tudom hogy nem de o is es en is nagyon makacsok vagyunk ,ugy ereztem valakinek meg kell tennie azelso lepest de azota semmi nem valtozott nem merek vele bbeszelbni tudom hogy megbantottam...:( mit tegyek hogyan tovabb?



2016. máj. 27. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan ki akarsz békülni vele? :(
2016. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen szeretnek kibekuldni vele hiszen anya csak egy van sokaig nem tartottam vele a kapcsolatot miutan el koltoztem otthonrol de ha egyszer valami baja esne azt nem elnem tul es fo kent azt nem hogy nem bekultem kivele...nagyon hianyzik :(
2016. máj. 27. 13:03
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én hasonló cipöben jártam de nem bkültem ki velle 10 évig nem beszéltem belle mert a tesoimat én neveltem amig ö csavargot meg stb. Hogy szakmám legyen mellete mentem dolgozni hétvégén feketén. 10 év mulva ö kereset meg engem néha neten van egy hello szia de nem engedem ,hogy része legyen az életemnek és amit felépitettem tönkre vágja mint mindent.
2016. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bocs telefonrol írtam de remélem olvasható!
2016. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt látszik,hogy semmit sem számitasz neki, hiszen egy szülõ,ha érzi,hogy a gyereke megbántotta,akkor sirva fakad és ujra át akarja ölelni.Az "igazi szülõ",aki valóban szereti a gyerekeit,egybõl megbocsájt.
2016. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Meglep, hogy rossz és hiányzik. Az ilyen ember nem anya, esetleg papíron. Ez az egész történet úgy fest, hogy volt egy cselédje, akinek adott a munkájáért kosztot és kvártélyt. Méghogy ő volt felháborodva az angyalkán... Nonszensz. Most hagyd, hogy ő keressen! Ezt a kapcsolatot nem te rontottad el, hanem az édedanyád. Alapíts saját családot és figyelj rá, hogy ne legyél ilyen anya!

2016. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Én is békülnék vele. Lesz valamilyen alkalom esetleg, szülinap vagy névnap? Ez nagyon jó alkalom a békülésre. Ráadásul bocsánatot kell kérned, hogy megbántottad, de hiányzik neked nagyon szereted. Ilyesmivel enyhítsd a fájdalmát.
2016. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az anyád csak abban a szempontból anya, hogy felcsináltatta magát és megszült, a többi értelemben az anyádat anyának nevezni sértés a többi anya számára.

Az ilyennel nem kell kibékülni, hanem örülni neki, hogy már nem az életünk része.

2016. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat, a leirtak alapjan nem biztos, h nem hozna ujabb szenvedest az eletedbe a "bekules" utan. Azt irtad, tudod, h megbantottad. Mivel? O (szerinted) miert haragszik? Az angyalkas uzenetre reagalca derult ki, h szerinte neki van oka haragudni rad. Sejted, h mire gondolt?
2016. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon koszonom a valaszokat mindet hasznosnak talalom es egyet is ertek a velemenyetekkel, utolso ironak pedig..hat en ugy gondolom hogy az igazsaggal bantottam meg ,azzal hogy ki mertem mondani amit elotte mindig csak benyeltem,nem volt eleg batorsagom hogy szembe szaljak vele.hozza vagtam olyan rossz emlekeket mint mikor 9eves voltam haza jott es nem volt kitakaritva csak osszepakolva es nem reszletezem hogyan bant el velem...apukam volt az egyetlen aki mindig kialt ertem sot anyukamnak volt egy elettarsa aki eszre vette hogx milyen igazsagtalansag folyik nalunk, szova tette hogy a ket fiu is eltud takaritani ,mert h azbap mar 5x takaritottam ki es pont azelott barmoltak szet a tesoim mielott haza jott es persze en kaptam azert is...es amiert az elettarsa szova merte tenni en akkor voltam 15 akkor edes anyam feluszitotta az edes apamat hogy biztos van valami koztem es az akkori 34eves nevelo apam kozt..persze kiborultam es szoltam az elettarsanak hogy soha tobbet ne vedjen meg mert csak rosszabb lesz en mar ugx is megszoktam .. Es ezekhez hasonlo eseteket vagtam oda hozza...
2016. máj. 27. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!