Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Egy olyan...

Mit tennétek? Egy olyan apával, aki átnéz rajtad nemfoglalkozik veled, Beszélgetni nemlehet vele mert lenézi az ötleteid terveid. érdemes vele foglalkozni? Elköltöznétek esetleg? Kiskorom ota semmibe vesz.

Figyelt kérdés

Tesommal beszél kiis mutassa hogy, nemérdeklem. Magamban keresem a hibát mindig, eléggé elszomorito.

Vélemény?



2016. jún. 10. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
attol is fugg, hany eves vagy. ha tizeneves vagy, van meg remeny , hogy kicsit kozelebb keruljetek egymashoz. miben nyilvanul meg, hogy lenezi az otleteid, terveid? azt mondja, hogy nem fog sikerulni, vagy azt, hogy ne is kezdj bele? nem mind1 ez sem. kicsit reszletezd, kerlek, hogy jobb valaszokat adhassunk.
2016. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

20/L.vagyok amugy.Nemhiszem hogy fog változni mert ugy elmegy melettem mintha levegő lennék.Beszelgetésben pedig szimplán nemérdekli vagy azt mondja h,ő azt nemengedi.Es tudom felnőtt vagyok de ő nemigy tekint rám.okj.Szakmát szerettem volna letenni de azt sem engedte mondván h messze van az oktatási hely.

Hiába teszek akármit takaritok,főzök, sose jó. Nemtudom mi tévő legyek.

Ami pedig nagyon zavar h,mas gyerekét többe nézi mint engem.Persze eztis tudtomra adja.

2016. jún. 10. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben "valahogy" oldd meg hogy otthagyhatsd és vissza se nézz.
2016. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Hat minnel elobb azon leszek hogy elkoltozzek,mert lelkileg mar egy senkinek erzem magam.Johetnek meg valaszok!
2016. jún. 10. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

nem engedte, hogy okjra menj? akkor mit csinaltal erettsegi utan? otthon maradtal, vagy dolgozni mentel? ez igy eleg igazsagtalan, a testverednek megengedtek a tovabbtanulast?..........

a helyedben keresnek valami kulon lakhatasi opciot, es oda iranyulnek.sok felnott melo sem fizet jobban, mint a diakmunka, ha beiratkoznal okjre es mellette kivennel valahol diakokkal kozos alberletben szobat, akkor diakmunkaval es diakkedvezmenyekkel mar fenn tudnad magad tartani. sok sikert.

2016. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg itthon vagyok,es segitek itthon amiben csak tudok.Testverem dolgozik,nem tanult tovabb o sem de o nemis akart.Allaslehetoseget kaptam igy nemsokaig leszek itthon remélhetőleg..Csak nagyon rossz h atnez rajtam evek ota.
2016. jún. 10. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen már ne keresd a kegyeit költöz legyen saját életed nem függhet örökre töle az önértékelésed minél elöbb el kel szakadni így csak magadnak ártasz
2016. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,ezt szeretnem minel elobb kulon menni.csak sajnos hiaba h,20eves vagyok nem tekint felnottnek. gyerekkent kezel.. Koltozes temat csak akkor hoznam fel neki ha mar osszejott a munkabol felretett penzem majd.Mert lefog rola beszelni szerintem.

Onbecsulesem mar reg nincs, onbizalmam 0, ezert barataim sem nagyon vannak,sajnos.

2016. jún. 10. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!