Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatnám meg, hogy...

Hogy csinálhatnám meg, hogy anyukám örüljön?

Figyelt kérdés

Hello!


Anyummal nem túl jó a kapcsolatunk.Elvált apámtól,aki, hát khmmm...finoman fogalmazva nem igazán érdeklődik irántam, meg a gyerektartást sem fizeti.

Most lett egy pasija, vagyis barátja, aki már szinte nálunk is él,és én nem igazán szeretem.

Nem mintha szeretethiányos lennék, vagy féltékeny, mert mivel anyám egyedül nevelt/nevel, ezért megszoktam, hogy nincs igazán ideje rám.Mostanában sokat veszekedünk, mert stresszes a munkahelye miatt, azért, mert apám megint nem fizeti a gyerektartást, azért, mert nem igazán jövök ki a pasijával, pedig próbálok, de valahogy nem megy.

Én is ideges vagyok a suli miatt, a pasija miatt, meg vannak különböző családi ügyek is, úgyhogy jól összejött minden.

Most eléggé összevesztünk azon, hogy szerinte én csak kritizálom őt, stb, stb, stb.

Viszont nemsokára lesz a születésnapja, és szeretném valamivel meglepni. Egy kertiparti szerűségre gondoltam.

Csak nem tudom, hogy csak neki és a pasijának csináljam, vagy a barátainak is. Este gondoltam, mert akkor ér haza a munkából, és akkor szép meglepi lenne neki.

Tehát kellenének hangulatos tárgyak, díszek, kreatív ötletek.

És, ha lehet, olcsón, mert nem túl soka zsebpénzem.

Bocs, kicsit hosszú lett....:)

Előre is köszi!!!

15L


2010. ápr. 12. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
EZ nagyon szép dolog tőled hogy gondoltál rá.Szerintem nyugodtan hívd meg egy két közelebbi barátját.Süss neki egy tortát ,a zenét akár egy cdlejátszóval is megoldhatod nyugodtan,mi gyertyákat tűztünk le a járda mentén de ez lehet fáklya is vagy mécsesek.Papír lampionok.De szerintem nem az lesz a lényeg hogy mennyire díszes hanem az hogy gondoltál rá és nagyon jól fog neki esni.Esetleg avasd be a barátját is a dologba biztos segít majd lehet anyagilag is.Anyud meg örülni fog hogy ketten szerveztétek és milyen jól megoldottátok.
2010. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az gí jó ahogy az előttem lévő írta. Szerintem ne hívj rokonokat csak hármasban legyetek és meg is beszéltek majd mindent. Avasd be anyud barátját és segít neked.
2010. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-gi

úgy *

nem tudom hogy jött:)

2010. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!:)
2010. ápr. 13. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!