Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamis érettségi bizonyítvány?

Hamis érettségi bizonyítvány?

Figyelt kérdés
Üdv.Az egyik "ismerősöm" nekem hencegett,hogy hamis érettségit fog magának nyomtatni.Lehet ilyet csinálni "házilag"?Mondtam neki,hogy le fog bukni vele.Azt mondta,hogy nem kell neki sehol bemutatni mert csak látszatra kell neki.Ez valóban lehetséges?Nyomtat magának egyet és ennyi?:O:O
2010. ápr. 12. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy lefog vele bukni,még akkor is ha már sajnos semmit nem ér az éreségi
2010. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet nyomtatni de biztos csak az "szopja" be aki nem látott még soha eredetit,amúgy meg sztem ne foglalkozz vele
2010. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem munka miatt kell neki,csak látszatra.Nem tudom mit értett ez alatt de ha otthon megtudja csinálni akkor miért kérnek érte 120ezer ftokat?(kicsit utána olvastam)
2010. ápr. 12. 20:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Na de a külső borítást hogy nyomtatná már ki?:)
2010. ápr. 12. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Aki egy rohadt érettségit nem tud lerakni az is nagyon okos lehet...
2010. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan meg lehet oldani, de közokirathamisításnak számít, és 8 évet ül érte a hűvösön. Ráadásul a semmiért, mert egy érettségi tényleg nem elég a mai világban.
2010. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:58

már azis megmutatja az értelmi szintjét,hogy azzal heneg,hogy hamis érettségit fog magának nyomtatni :D

2010. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem otthon nem lehet nyomtatni, mármint ha sima nyomtatóról beszélünk, ha esetleg van valami spéci cucca akkor megoldható, sajnáld le....szánalmas
2010. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A haverod egy idióta!!


Az érettségi bizonyítványok Biztonsági papírra készülnek, Uv alatt világít egy bizonyos jelzés rajtuk, plusz az összes kiadott érvényes érettségi sorszáma nyilván van tartva az Oktatási minisztériumban, és az azt kiadó iskolában is..


Ha a haverod lebukik, (márpedig ha továbbtanuláshoz kell le fog ez 100%) akkor Közokirathamisításért 1-3 év sitt..



Melóhoz meg ezt sehol sem nézik elég egy fénymásolat is valamiről (photoshop)!!

2010. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Hülye'ég az érettségi tök könyű, meg kell próbálni.
2010. ápr. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!