Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívnál olyanokat a ballagás...

Meghívnál olyanokat a ballagási ünnepségre, akiket ki nem állhatsz (viszont illene, mert elég közeli rokon)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te a ballagàsodon jól akarod érezni magadat,akkor minek rontanàd a levegõt olyanokkal,akiket ki nem àllhatsz.Viszont kérdés,hogy mit àrtottak neked,hogy ennyire ùtàlod õket?
2010. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid megengedik, hogy Te magad dönts erről, akkor ne hívd meg őket. Ha viszont nekik ez rosszul esne, akkor bármilyen kellemetlen is, de a család miatt el kell őket viselni. (Kedveskedni és beszélgetni velük nem muszáj)
2010. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Én a ballagásra se mennék el!


Minek?


Tiszta időpazarlás, és egy év múlva már úgysem emléxik rá senki se..

2010. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat, nalunk tesom nyolcadikos ballagasan pont ez volt a helyzet.A szuleink elvaltak, es a ket csalad kozott elegge rossz a viszony, annyira, hogy koszonoviszonyban sem vagyunk.Ugy volt, hogy ket ballagasi unnepseg lesz, egy anyuval, anyai nagyszulokkel, a mi baratainkkal,az en baratommal stb., es egy masik az apjaval, apai nagyszulokkel, stb.Erre ok kitalaltak, hogy eljonnek a mi unnepsegunkre(valszeg kivancsiak voltak a pasimra, akit meg nem lattak),mi meg nem akartuk azt mondani, hogy nem (tesom miatt). aztan tok hulyen jott ki az egesz, mert az egyik csalad az asztal egyik vegen, a masik meg a masik vegen, es azota sem koszonunk egymasnak.Szoval sztem nem kell meghivni olyanokat, akiket nem csipsz.
2010. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben szerintem magára a suliban tartandó ünnepségre el lehet hívni őket, viszont a családi "összeröffenésből" nyugodtan ki lehet hagyni eme kedves rokonokat. Így a kecske is jól lakik, és a káposzta is megmarad :)
2010. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid fontosnak tartják,hogy ott legyenek,akkor kénytelen elszel elviselni néhány óra erejéig a társaságukat.Legfeljebb nem szólsz hozzájuk.
2010. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem el lettek hivva a ballagásomra olyanok akiket gyűlölök (anya testvére és családja),el is lett rontva minden ugy ahogy volt...

akkor határoztam el,hogy se diplomaosztóra,se esküvőre nem lesz semmi banzájkodás,anyámék meg párom legyen ott és kész,nekem többet az a cirkusz nem kell...

22/L

2010. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, még gondolkodunk:)
2010. ápr. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!