Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Hogyan vegyem rá...

Szerintetek? Hogyan vegyem rá anyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval arról lenne szó, hogy nyáron megyünk Dunántúlra nyaralni. A két tesóm és a családjaik meg mi anyáékkal. Na az egyik tesóm barátjának a fia, 18éves és ugye ő külön autóval jön. A tesóm meg megkérdezte anyát, hogy nem mehetnék-e esetleg vele. Anya azt mondta, hogy nem.

Szerintetek, hogy vegyem rá anyát, hogy vele mehessek?

Megjegyzem, hogy nekem tetszik a fiú.

14L

Normális válaszokat légyszives!

Előre is köszönöm!!

Ui: A korom miatt ne oltsatok, hogy fiatal vagyok vagy akármi, mert tisztában vagyok vele, de az érzéseimnek nem tudok paracsolni!



2016. jún. 20. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, gyerek vagy még, anyád felelős érted... egyértelmű hogy anyád nem bízik egy 18 éves kölyök vezetési képességeiben, főleg ha még dumálsz is hozzá végig.
2016. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Mióta van jogsija a srácnak? Ha nagyon friss, és nem ismerem a vezetési stílusát (tehát ha mondjuk száguldozik), akkor én se engedném, hogy vele menj.

Nem lehet, hogy ez anyukád baja?

2016. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
sosem kavarunk tesó ismeretségi körével, mert abból csak gebasz lehet ez íratlan szabály. Megy egy 18 éves nem fanyalodik rá egy 14 éves bakfisra.
2016. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
miért kéne vele menned? ha tényleg tetszik és neki is tetszel,akkor majd ott a nyaraláson beszélgettek és ha úgy van összejöttök. de ne menj a kocsijával.. nem is értem. ráadásul tényleg friss jogsis, egyik szülő sem örülne neki,hogy egy hosszabb úton ott legyél mellette. így meg hogy nem is jártok főleg. lehet máskor is beszélgetni,ne vezetés közben akarjatok.
2016. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aukad pontosan miert nem engedi meg, ezt indokolta?
2016. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem engednélek, ne haragudj.

Anyukád valószínűleg félt téged. Egy 18 éves srác még nagyon menő akar lenni, hamarabb okoz balesetet.

Hiába ne hozzuk fel a korod, a másik fontos tényező az, hogy fiatal vagy.

Hidd el, anyukád jót akar.

2016. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

de az érzéseimnek nem tudok paracsolni!

az allatok nem tudnak, neked mint ember azert van az eszed hogy hasznald...

2016. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!