Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vegyem rá anyát, hogy a...

Mivel vegyem rá anyát, hogy a barátomnál aludhassak?

Figyelt kérdés

Szokásos téma,tudom van már róla kérdés, de azon kívül,hogy "túl fiatal vagy" semmi választ nem olvastam.

Elsősorban olyanok válaszát várom, akik korombeliek, és ott tudtak aludni a barátjuknál.Nagyon sok lánytól hallottam már, hogy bizony 14-15-16-17 évesen megengedtek neki a szülei.

Anyával nagyon jó a kapcsoltam, tényleg olyan anyuka aki még a legextremebb dolgokat is megengedi, és mindig elmondja, hogy elenged mert bízik bennem. Gondolom itt olyanokra,hogy elmehetek bulizni, késő éjszakáig koncertre,ha még valami problémásabb dolog is akad,miután meggyőződött róla,hogy biztonságos és tudom mit csinálok, leül velem beszélgetni, elmondja ő hogy gondolja, meghallgatja az én véleményem és elmondja hogyan viselkedjek. Ezután tényleg bárhova elenged, gyakran én is meglepődök mennyire bízik bennem. Persze ezt is csak úgy, hogy telefonálok, smst írok óránként, bár mostanában inkább azt mondja,hogy ne írjak állandóan inkább érezzem jól magam.

Na ezt azért mondtam, hogy lássátok, nagyon jó a kapcsolatunk, igazi mintaanyuka (és nem, nem azért mert mindent megenged)

Fél éve vagyunk együtt a barátommal, volt már itt nálunk, családi ebéden is, ismeri őt a családom és jó véleménnyel vannak róla.

Már kétszer mondtam anyának, hogy ott szeretnék aludni, nem lenne semmi, tudja hogy felelősségteljes vagyok és nem olyan mint a mai lányok többsége. Erre mindig az a válasz, hogy túl fiatal vagyok, majd. Na ehhez el kell hogy mondjam, hogy ezer problémám akadt már az életben, amit egy felnőtt is alig, vagy sehogy sem tudott volna megoldani, feldolgozni és nekem sikerült. Persze ezekről is tud anya,és rengetegszer mondta hogy el se tudja hinni,milyen erős és érett vagyok, hogy úgy tudok viselkedni mint egy felnőtt és hogy le a kalappal előttem. Ő is tudja, és mondta hogy nem olyan vagyok mint a többiek, felnőtt gondolkodásom van és nem gyerek szemmel látom a világot és gondolok a

a következményekre.

(köszönöm ilyen poénokat hogy felnőtt vagy,megtudod oldani nem kérek)

Valaki segítsen, nem lehetek még évekig beskatulyazva,hogy majdmajdmajd.

Ezenkívül tudom hogy a barátomnak is nagyon rosszul esik, egy részt hogy a szüleim nem bíznak benne, másrészt tényleg olyan jó lenne az ő karjaiban elaludni és így is felkelni mert nagyon szeretjük egymást.

15/l



2016. márc. 29. 18:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
67%

Szia.Nehéz kérdés, de én is megértem már, mondjuk én pár évvel idősebb vagyok mint te és akkor múltunk el 18 évesek.

Szóval azt tudni kell, hogy mi messze laktunk egymástól,és mindig úgy jött le, hogy reggel jött, este ment. Mi is úgy voltunk vele, hogy szerettem volna én is a karjaiban elaludni és ébredni, de nekem is ezt mondták, hogy majd. Illetve inkább azt, hogy nem akarnak egy "idegent" kerülgetni. Ülj le édesanyáddal, s mond el nekik ugyanezt. Én úgy gondolom, felelősségteljes vagy, csak anyukád félt. Beszéljetek a biztonságos védekezésről,meg minden ehhez hasonlóról. De szerintem nem feltétlen kell ahhoz szexnek lenni, hogy valakik együtt alhassanak(megsúgom), nekünk sem volt, csak együtt aludtunk és kész. Semmiképpen ne erőszakoskodj, csak beszéld meg vele ezeket a dolgokat. Lehet várnék még egy évet, de ha anyukád bízik benned és meg tudjátok ezeket beszélni, talán megengedi az együtt alvást.

Majd írd meg mi volt:)

2016. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg túl fiatal vagy hozzá, fogadd el. Ez az igazság. Te ezt még nem látod, de pár év múlva rájössz.

Azok a szülők, akik a 14-5 éves lányukat elengedik, felelőtlenek vagy túl lazák....szóval ne ilyenekkel példálózz, mert ezek rossz példák.

Fogadd el, hogy ez még nem neked való!


Mit jelent az nálad, hogy "nem lenne semmi"?

Nehéz elképzelni (anyukádnak is),hogy nagyban csókolóztok az ágyban, te felizgulsz és majd te biztos nem hagyod magad legalább kézzel kielégíteni.....

Ezek az ingerek pedig nem 15 éves lányoknak valóak. Ezzel csak beállnál a kis pi.csák sorába, a leírásod alapján te viszont többnek tartod magad. Akkor viselkedj is úgy!

2016. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon laza vagyok, de nagyon nem örülnék ha a 15 éves lányom ennyire fiatalon pasiknál aludna. 2-3 év múlva már engedném, addig nem. Túl kicsi vagy, más dolgokon is gondolkodhatnál, mit a szex, összebújás, stb.

Ez a bizalom dolog meg annyira vicces. Nem arról van szó, hogy nem bíznak a szüleid a fiúdban, hanem arról, hogy a természetes ösztöneitek miatt egymásra másztok, egy nem kívánt terhesség meg nem akkora poén 15 évesen. Ameddig nem vagy nagykorú addig a szüleid felelnek érted, őket is előveszik, ha teherbe esel.

2016. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg túl fiatal vagy.

Szerintem bírj ki még pár hónapot és kérdezz rá újra.

Ne te akarj a fiúnál aludni, hanem a fiú aludjon nálad.

Ha nekem lányom lenne inkább engedném a fiút nálunk aludni mint a lányomat máshol aludni. (úgy ahogy szem előtt lennének)


Ha már együtt alszotok biztos fog történni valami.

A kíváncsiság ott lesz.

Ne felejsd el anyukád is folt ennyi idős.

2016. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy. Neki van igaza. Túl fiatal vagy. A 14 éves főleg.
2016. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerűen tedd amit én, mond meg dugni nappal is tudtok

Közénk is befektették a kishugát, ugyan úgy csináltuk mikor aludt,de voltunk földúton,parkolóban,közeli tóban,erdőben stb. csak találd fel magad

Persze utána egyből tudták a kedves apósék hol a helyük, az a vicces hogy ahogy megengedték hogy kettesben aludjunk tényleg aludtunk imádtam hozzá bújni

2016. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, természetesen várom a továbbiakat is.:)

Első válaszoló, jó volt olvasni a kommented, hogy végre valaki kicsit együttérzőbben próbál segíteni, nem úgy mint a többi kérdésnél. Most újra megpróbálok visszatérni a témára, valami nagyobb lélegzetvételű beszélgetéssel. Elmondom ugyanezt és remélem a legjobbakat.

Utolsó: ez is felmerült bennem, csak hát anya ugye nem attól félt hogy történik bármi, az ő szavaival élve ezt bármelyik délután megcsinálhatjuk, bár szerinte még várni kellene vele, de ezt nem csak este együttalváskor lehet. De megpróbálom így, hátha ez jobban tetszik majd nekik.

2016. márc. 29. 19:09
 8/39 A kérdező kommentje:
Bocsi az előző utolsójában a négyesre gondoltam
2016. márc. 29. 19:10
 9/39 anonim ***** válasza:
46%

Mégsem gondolkodsz felnőtt módjára, mert akkor belátnád, hogy 15 évesen, gyerekként még nem normális dolog a pasiddal aludni. Az egy dolog, hogy másoknak megengedik (meg is lesz mindig a következménye), az is egy dolog, hogy szeretitek egymást, de egyszerűen ilyen fiatalon nem való egymással aludni. Legyetek együtt napközben, fogjátok egymás kezét, nézzétek a tévét összebújva a nappaliban, de együtt még ne akarjatok aludni. Ez egyszerűen nem helyes, akárhogy is bíznak benned vagy a barátodban. Mert ettől függetlenül ha szexelni akarnátok, azt bármikor megtehetnétek, nem csak éjszaka. Ez nem erről szól.

A beskatulyázva egészen mást jelent, de értem, mire gondolsz. És de, még évekig korlátozva lehetsz, mert 15 éves vagy, gyerek vagy, a szüleid felelősek érted, és nem csinálhatsz mindig azt, amit akarsz.

Azt se gondold, hogy csak neked voltak/vannak nehézségek az életben. Hidd el, majd amikor felnőtt leszel, és egyedül fogsz élni, és nem lesz ott a szuper megértő, engedékeny anyukád, akkor sokkal-sokkal nehezebben fogsz megbirkózni a problémákkal, mint most. Így igazán könnyű, hogy ilyen rendes szüleid vannak. Másnak nem adatik ám ez meg. Meg kéne becsülnöd.

És még egyszer mondom, próbáld meg megérteni, ez nem bizalom kérdése, egyszerűen egy 15 éves kislánynak nem illendő a pasijánál aludni. Még azt is fel kell dolgozni a szülőknek, ha az ennyi idős gyerekük összejön valakivel, és felnőttként próbál viselkedni, gondolj már bele kicsit, milyen érzés lehet ez.

2016. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
21%

Szívesen. Mondjuk nekem nem volt még barátom 15 évesen(akkor voltam 18és fél),de engem is féltettek hidd el. Meg értem anyukádat is, és tényleg mondják kíváncsiság meg minden, de szerintem nem kell mindig arra gondolni, hogy az is lesz(nem mindig van), bár valóban az esetek 99%-ban megtörténhet.

Ha nem túl intim,gondolom nem voltatok még úgy együtt

Első vagyok.

2016. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!