Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagod vagy...

Van olyan családtagod vagy ismerősöd aki fél vezetni?

Figyelt kérdés
Én félek vezetni egyrészt rossz a szemem ami nem korrigálható. Meg sohasem szerettem mindig féltem rémálmaim voltak ha tudtam,hogy vezetnem kell.
2016. jún. 24. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak is megvan a jogsija, és ő is fél vezetni.
2016. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

ha rossz a szemed,akkor alapból nem mehetsz vezetni. jó, biztos le lehet fizetni az üzemorvost, de nem érdemes. azzal csak a saját és mások életét veszélyeztetnéd. úgyhogy ha tényleg rossz a helyzet,akkor ne erőltesd.

amúgy én nekem is megvan a jogsim . évek óta nem használom. szóval van ilyen.

2016. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem 5km-t nem mer vezetni,pedig olyan kocsija van,ami magától beparkol stb.
2016. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is fél vezetni, pedig van jogsija. Egyszerűen nem érzi biztonságban magát ha ő vezet.
2016. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám csak itthon mer vezetni (kisváros), illetve max. még a környező településekbe el mer menni, de ennyi.
2016. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
iszonyúan parázok a forgalomban, mert gyakorlatlan vagyok...
2016. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy fél vezetni. Mert ha menni szeretne valahová anyukám és nincs otthon apukám, vagy én, vagy a bátyám akkor elmegy autóval a közeli kisvárosba, a közeli falvakba. De ha valaki otthon van, akkor megkér valakit hogy vigyél már el ide és ide. Ő egyszerűen csak nem szeret vezetni.
2016. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rettegek a vezetéstől. Abba is hagytam a jogsit, amibe a szüleim kényszerítettek.
2016. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is anyukám erőltetésére csináltam meg a jogsit. Azóta se vezettem. Soha nem volt hozzá kedvem.

Autó nélküli családban nőttem fel, utasként sem vagyok hozzászokva az autózáshoz.

2016. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

"Én félek vezetni egyrészt rossz a szemem ami nem korrigálható. "


Na, most itt leszögezném: ha te így vezetsz akkor másokat is veszélyeztetsz, nem csak magadat. Neked nem félned kéne a vezetéstől ilyen esetben, hanem egyszerűen nem is szabadna volán elé engedni. Tudom, hogy egy nagy kamu az alkalmassági vizsgálat, de azért azt csak tudhatná a háziorvosod, hogy korrigálhatatlan látáshibád van.


Amúgy én sem rajongok az idegen, nagy forgalmú helyeken való vezetésrét, Budapestre például tuti nem mernék egyedül autóval menni.

2016. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!