Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek külön...

Hány évesen költöztetek külön a szüleitektől? Milyen helyre tudtatok menni pl. szoba, lakás bérlés stb. Egyedül vagy valakivel közösen béreltétek? Milyen végzettséged/végzettségid voltak? Mennyit kerestél?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 11:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
ez mind nem számit. csak hogy életképes vagy e:)
2016. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
18 évesen, elmentem csövezni.
2016. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

18, erettsegi, alberlet foallasu munka melett.

most 26 evesen sajat haz

2016. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%

25, albérlet, egyedül, főiskola, irodai munka, fogalmam sincs, hogy akkor mennyit kerestem, a fizetésem átlagos volt, de mindenféle plusz munkákat elvállaltam, hogy minél több pénzt tegyek félre, de tényleg mindent, fordítások, korrepetálás, hétvégén vásárban árulás, boltban kisegítés, stb.

Másfél év múlva meglett az első lakás. Aztán azt cserélgettem egyre nagyobbra.

2016. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%

18 évesen, szoba, 114 ezer, érettségi, egyedül

most 21 vagyok, egyetemen tanulok és barátommal közösen bérlünk egy lakást

2016. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
17 évesen a nagyszüleimhez. Semmilyen keresetem nem volt.
2016. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
18%

Kereken 20 évesen költöztem külön. Egy földszinti garzont vettünk közösen a szüleimmel ott ahol a fősulira jártam. Rövidesen rájöttem hogy a szülői házban jobb volt. Azért mert a szülői háznál volt egy jól menő háztáji gazdaságunk, aminek alapja a természettel és egymással való harmonikus együttlét, amikor sem a természetet nem raboljuk le mint egy kapitalista sáskajárás, sem egymást nem verjük át. Városon élve mindennek pont az ellenkezőjét tapasztaltam nap mint nap. Például nem tudok olyan havi számláról amihez ne kapcsolódna valami átverés. Csak az emberek annyira hozzászoktak hogy tudomást sem vesznek róla. Amúgy nem kerestem rosszul, csak a becsapás az becsapás maradt akkor is, tök mindegy volt hogy a csaló szegényen röhögött a képembe vagy úgy hogy gazdag vagyok.

Jelenleg az üres szülői házba való visszaköltözésen gondolkodom. Mivel ott ma is jól érzem magam és szinte teljesen védve vagyok a kapitalizmusunk átveréseitől is. A városi élet akkor sem szokott tetszeni ha nem engem hanem másokat ver át a vadkapitalizmus. Persze azért nem a világ összes városával vagyok így. A szülői házon kívül laknák bárhol ahol minél kisebb mértékű az egymás átverése, becsapása, kizsákmányolása.

2016. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, érettségi után. A nagynéném adott kölcsön egy lakást. Most is itt élek, januárban fogok diplomázni.
2016. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
20 évesen a munkahelyem által biztosított szállóra,ami kollégium jellegű volt.négyen egy szobában,közös fürdő és konyha a folyosón.5 ezret fizettem havonta ezért,a fizetésem 21 ezer volt.2002-ben családi segítséggel és hitellel vettem egy lakást,ahol Nagymamámmal éltem.ekkor olyan 100 körül kerestem.a 21 ezres fizetés 98-ban volt
2016. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
38%
20 éves voltam. Egy szobád vettem ki a barátnőm anyjától. Egyedül fizetem. 2 év gimi... 120.000 nettó.
2016. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!