Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek külön...

Hány évesen költöztetek külön a szüleitektől? Milyen helyre tudtatok menni pl. szoba, lakás bérlés stb. Egyedül vagy valakivel közösen béreltétek? Milyen végzettséged/végzettségid voltak? Mennyit kerestél?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 11:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%

Vagyis bocsi, rosszul írtam, munka mellett jártam fősulira, tehát akkor még csak érettségim volt értelemszerűen, most van már diplomám.

Előző voltam:)

2016. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
63%

18 évesen egy 1,5 szobás garzonba költöztünk egy barátnőmmel.

Mindkettőnknek érettségije volt, egyetemen tanultunk.


A szüleink támogattak plusz 10-20.000 ösztöndíj befolyt azért. De akkoriban egy átlag fizetésből bőven ki lehetett fizetni egy szobát, azt is tegyük hozzá...

2016. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
51%
19 évesen érettségi után, először albérletbe egyedül. A szüleim tartottak el, nappalis voltam a főiskolán.
2016. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%

23 èvesen

Kis falusi kertes családi ház

Egyedül

Föiskolára jártam levelezön, mellette dolgoztam

107 ezer volt a fizetésem Akkor

41/n

2016. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%

20 évesen a saját lakásomba a párommal.

Érettségije,szakmája volt a páromnak,nekem szintén.Akkoriban nagyon jól kerestünk.10 éve,ez olyan nettó fél millió volt + benzint állták,és korlátlan étel,ital fogyasztás.

2016. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
15%
34 évesen a szüleimnél lakok és nem tervezek elköltözni a közeljövőben!
2016. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hamarabb akartam, de 31 éves koromra jött össze minden (pénz, munka) úgy, hogy ne kelljen visszaköltöznöm. Egy másfél szobás panel lakást vettem Pesten egyedül egy kis hitellel, Fundamenta megtakarítással. 35 éves koromra tehermentesítem. 148ezer Ft a havi jövedelmem jelenleg (a lakásvásárlás előtt kölcsönzött munkaerő voltam hosszú évekig kevesebb fizetéssel, párszor munkanélküli, így aztán hamarabb nem lehetett tervezni). Az albérlet drágább lett volna, mint a hitel és a rezsi így. Diplomám van, de csak részben része a munkámnak az, amit tanultam, a korábbi munkahelyeimen semmibe vették. Ha számít, nő vagyok.

Másképp terveztem még, mikor kikerültem az iskolából, társsal közösen, ahogy a szüleim csinálták, amikor ők voltak fiatalok, de ez nem jött össze.

2016. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kedves 15! Milyen szakon végeztél?
2016. jún. 29. 08:44
 29/29 anonim ***** válasza:
20 évesen a párommal, saját lakásba, mindkettőnknek érettségi +szakma. Netto 120ezer fejenként. Ez idén történt:)
2016. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!