Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van -e itt olyan szülő, aki...

Van -e itt olyan szülő, aki drogos " gyereket" nevel? Tapasztalatokról kérnék történeteket!

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem a szülő vagyok, hanem idősebb testvér, de sokmindent tapasztaltam ezáltal az ügyben. Nem tudom, konkrétan mi érdekel, de ha gondolod, írj privit.
2016. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. Egy heroinistát temettem el.
2016. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Remélem nem egy sunyiban elszívott zöld cigi miatt akarod fejmosni, elvonóra küldeni, kirakni a lakásból, feljelenteni, rendőt hívni, megveretni a szomszédokkal a drága kölyköt.
2016. jún. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Képzeld nem!!!
2016. jún. 30. 04:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az en fiam idonkent (termeszetesen a tudtom nelkul fuvezett ugy 16 eves koratol. 18 elmult amikor elkoltozott hazulrol, akkor kapott ra a kemenyebb drogokra es 9 honap mulva halott volt. nem akarta abbahagyni se rehabra menni azt mondta elvezi az allapotot es azt csinal amit akar joga van hozza. 19 eves mult amikor mar halott volt. amelyik nem akar gyogyulni azzal a vilagon SEMMIT nem tudsz csinalni,. ha megfeszulsz akkor sem. sajnalom hogy nem tudok jobbat irni.
2016. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!