Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért nem...

Egyes emberek miért nem képesek felfogni, hogy elég belőlük és hagyjanak békén?

Figyelt kérdés
Szerintem legalábbis nem normális az,ha valaki miután nem engedem be,állandóan nyomja a kaputelefont,veri az ablakot,beengedteti magát a szomszédokkal és után az ajtót veri.Megmondtam nekik vagy 100x,hogy ne jöjjenek ide állandóan vagyis napi max 1x,erre ide jönnek naponta minimum 10x. Akkor ezek után ha nincsenek beengedbe idetelefonálgatnak.Majd ha elegem lesz teljesen,beengedem már harmadszorra és nekiáll üvöltözni,hogy őt miért nem engedtem be itt volt már 6x,hihetetlen,hogy ennyire nem vagyok képes. Akkor elkezd panaszkodni,hogy mennyire utál a férjével lenni. Mit lehet kezdeni az ilyen zaklató,sajnáltatós,idegesítő rokonokkal kezdeni?

2016. jún. 28. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Telefonszámot vagy cseréld le, vagy blokkold a számát, menj el kirándulni/barátokhoz/plázába, a lényeg h nem talál otthon, te meg egy kicsit kikapcsolsz.
2016. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ott "rontod el", hogy egyszercsak megtörsz és végül is be tud jutni hozzád (lehet, hgy hatodszorra, de mégis bejön neki).

Legyél kemény, NE engedd be- a szomszédoknak megmondani, hogy szívességből ne engedjenek behozzád senkit, te sem teszed velük.

Ha az ajtót veri, akkor fejhallgatót felveszed, zenét hallgatsz- tényleg csak egy pár hétig kellene kibírni- hacsak nem tényleg valami mániás elmebeteg ez a valakid, akkor rá fog unni a folyamatos sikertelenségre.


Egyébként mi a történet gyökere, háttere?

Miért akar bejutni?

Esetleg családtag, rokon, ex vagy haszonélvezeti joga van vagy ott hagyott valamilyen értéktárgyát?

Kerekebb lenne a történet, ha erről is írtál volna.


Ha végképp nem bírod a zaklatást (esetleg tényleg ver szét valamit, ordibál, fenyeget, késői órán stb.) akkor lehet rendőrt hívni, sőt a szomszédot is kérd meg, hogy nyugodtan hívják ki ők is a rendőrséget. Hidd el, kimennek.

2016. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
85%
Elküldöd a halál rojtos véreres péniszébe. És ha szép szóból nem ért akkor üvöltve. Én mondd meg neki, hogy mocskosul idegesítő és hagyjon békén.
2016. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kik ezek és mit akarnak?
2016. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részletesebb leírás nem ártana.

Amúgy rendőrt hívj és írd ki nagypapírra,amitkiragaszthatsz a bejárati aktóra,hogy mindenki lássa NE ENGEDJETEK FEL SENKIT,AKI NEM HOZZÁTOK MEGY!

2016. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!