Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas párok élettársak mennyir...

Házas párok élettársak mennyire tolerálják, ha a másik beteg, ezért külön ugrabugrálni kell? Ja gyerek is benne van és az idő is.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert az a típus vagyok aki nem képes észrevenni, ha beteg a másik. Főleg akkor nem ha a másik letagadja. Gyereknél más, de ott az 3. -4. nap után már türelemtlené válok. Ha én beteg vagyok akkor teljesen egyedül akarok lenni nem szeretem ha zavarnak, simogatnak, beszélnek hozzám. Max a kaja oda rámolást szívesen fogadom, de ha ez sincs nem berzenkedem az éhezéskor.
2010. ápr. 14. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a férjem beteg segítek neki mindenben, amiben csak lehet. Ha a kisfiunk beteg(szerencsére igen ritka), akkor mindketten pátyolgatjuk, türelemmel felkelek éjjel, ha kell. Ha én vagyok beteg, addig csinálok mindent amíg bírok.Jól esik mondjuk, ha a férjem teát főz vagy ilyesmi, de nem vagyok az az ágyban fekvős típus. Meg is őrülnék.Mikor be volt csípődve a derekam és nem tudtam ellátni rendesen a gyereket vagy végezni a dolgom rendesen , akkor viszont tiszta idegbaj voltam.

Minden ember más én szeretek ilyenkor is gondoskodni a családomról és, ha kell egy hétig is nagyon sajnálom a férjem egy kis nátha miatt, hiszen erre vágyik.:)

2010. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerencsére mi összeillünk ilyen téren,párom igényli a babusgatást ha beteg,rögtön kiszurom ha baja van,olyankor körülötte kell forogjon a világ...

én szintén látványos beteg vagyok,olyankor elvárom,hogy körülgrájon,főzzön nekem,menjen gyogyszertárba,bujjon hozzám,és babusgasson...

22/L

2010. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Akkor tolerálom, ha azt látom, hogy a férjem is komolyan veszi a betegségét. Akkor szívesen főzök neki teát, készítem el és viszem oda az ételt. Amikor "csak itthon beteg", azaz ezerrel dolgozik, ott soha nem tud nemet mondani, 1 nap szabit sem hajlandó kivenni, na attól ki tudok akadni. Persze attól még figyelek Rá.

Ha a gyerekünkkel van valami probléma, mindketten ezerrel pátyolgatjuk.

Én u.úgy mint első válaszoló, nagyon nem bírok ágyhoz kötve lenni, 1 nap fekvéstől már mérges leszek a világra. Amúgy jól esik, ha főz a férjem egy teát, de utána már megyek rendet rakni a konyhába.:)

Mindannyian mások vagyunk, alapvetően már a férfiak és nők általában máshogy viselik a betegségeket.

2010. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom amikor beteg egész nap fekszik. Nem szereti ha zavarom, babusgatom, de ki kell szolgálni. Teát, gyógyszert bevinni, amit enne szeretne azt csinálok neki. Nagyon ritkán beteg. Volt, amikor zavart a viselkedése, de nem szóltam semmit, megcsináltam amit kért.

Én alig vagyok beteg. De nemrég műtöttek, és amikor végre hazaengedtek a párom mindent megcsinált helyettem. Még azt is, amit én is meg tudtam volna csinálni. Vett ki egy hét szabit, hogy tudjak pihenni, és addig Ő csinált mindent a 1,5 éves kisfiunk körül.

Ha a gyerkőc beteg, akkor mindketten igyekszünk kiszolgálni, felvidítani, lelátni Őt.

2010. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem igényli, h kiszolgáljam úgymond ilyenkor. De nagyon tud szenvedni, h ez fáj, az fáj) Én szívesen teszem elé az ételt, főzök teát, adom a gyógyszereit, meg csiinálok minden mást, mert ha mással sajnos nem tudok neki segíteni, akkor legalább ennyi. Nem szeretem ha szenved:)
2010. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint te, magam "húzom el " a betegséget, lehetőleg csendben, egyedül. Viszont a férfiak általában nem ilyenek. Bizony, jó ha beveszel egy adag türelemfokozót, vagy akár kettőt is, felejtsd el magadat, amit muszáj tedd meg a gyerekekkel, és a többit hord oda a férjed lába elé. Ne aggódj, elmúlnak a rossz napok, és visszakapod magadat.
2010. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyit igazán eltűrhetsz ha szereted őket. Azért mert te egyedül akarsz lenni betegen, még jelenti azt hogy ők is. Én szivesen ápolom a párom ha akarja, ha meg nem akkor hagyom nyugton, de mindenképpen figyelek rá.
2010. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!