Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a páromnak az első...

Igaz, hogy a páromnak az első házasságából született gyereke mindig fontosabb lesz mint a mi közösünk?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretjük egymást, boldogságban élünk, mindenféle túlzás nélkül. Tervezzük az esküvőt, gyereket és úgy látom ő majdnem hamarabb is szeretné mint én. :) Viszont rendszeresen olyan megjegyzéseket, hogy úgysem a mi családunk lesz az első, mert ott a másik is, de elmondanám hogy az exe egy pénzéhes hárpia akivel csak nagyon minimálisan beszélnek csak. Irigy is, mert mi együtt vagyunk, próbálta már vissza szerezni de nem sikerült. Mégis azt kapom, hogy én csak pótlék vagyok mert az első házasság nem jött neki össze. De én úgy érzem rajta hogy velem tényleg boldog. Van ebben valami igazság? Férfiak válaszára is kíváncsi vagyok.
2016. júl. 3. 10:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem.Nekem is van egy fiam az előző kapcsolatomból,de ugyanúgy várom a közös babánkat is a feleségemmel.Ilyet csak a válásban megkeseredettek mondanak,hogy elbizonytalanítsák azokat akik boldog házasságban élnek.
2016. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%

Miert is lenne irigy az o eldobott elhasznalt ferjet kaptad.

Igen soha nem fogja atelni veled az elsot mindenbol hiszen masodik vagy mindenben eskuvo baba stb.

Fontos tudni miert valt el mi nem sikerult nekik mert ua hibaba eshettek ujra

2016. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Jó esetben pont ugyanolyan fontos lesz, rossz esetben viszont az egyik nem fog sokat számítani.
2016. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Fordítva szokott lenni: az elsőt leszarják mintha sosem történt volna meg, az új család és gyerek lesz a minden.
2016. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a "régi" gyereket szokták elfelejteni ilyenkor a férfiak.

Biztos a volt felesége is úgy érzete, hogy boldog vele - sőt, gondolom boldogok is voltak, ha összeházasodtak és gyereket vállaltak.

2016. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azért mentek szét, mert a volt felesége összejött egy másik emberrel akivel azóta is együtt van. A gyerekvállalás pedig úgy kezdődött, hogy a nő a kapcsolat 2. hónapjában "véletlenül" terhes lett.
2016. júl. 3. 10:57
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Ja igen, az előző kapcsolatos gyerekek mind így lesznek :-) És házasságot sem akarnak a férfiak, csak kényszerítik őket :-)
2016. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem mind, utolsó, de vannak szép számmal. ... Eleve a terhesség lehetősége mindig fenn áll. Aztán a nő nem mindig akár abortuszt egy nem tervezett terhessegnel. Van, amikor a férfi lelép és van, amikor "vállalja a felelősséget ", vagyis elveszi a nőt, "nehogy szegyenben maradjon", aztán megprobaljak a kapcsolatot életben tartani. Van, ahol sikerül, van ahol rovidebb-hosszabb idő után meghal
2016. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Igen, de ez mindig csak az ELŐZŐ kapcsolatra igaz. És az új szerelem természetesen 100%-ra tudja, hogy az előző nő átverte szegény férfit, aki persze mindent megtett a terhesség elkerülése érdekében.


Szégyenben hagyja... ez komoly? 2016 van.

2016. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
7-es, neked nem kell elhinni amit írok, én tudom hogy így volt és kész. Miért olyan hihetetlen ez? Nem hallottál még ilyet, hogy egy nő gyerekkel fogja meg a pasit?
2016. júl. 3. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!