Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már aki kamaszként...

Volt már aki kamaszként elszökött otthonról? (Hova mentetek? Honnan volt pénzetek? Mennyi időre? )

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
igen, kb 2 hete kiszöktem az ablakon a sarki kocsmába :DD nem maradhattam tovább, de én akartam így kimentem. pénz nem kellett, hajnal 4-ig voltam kint
2016. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, 14 évesen. Barátnőmmel felszálltunk egy vonatra, ami a Déli pályaudvarra ment. Mire felértünk Pestre, mindketten visszavonulót fújtunk az ügyben, úgyhogy ott már a rendőrök vártak minket.
2016. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi vitt erre a döntésre hogy el szeretnél szökni otthonról??? Valami oka van neki!

Nem mindig a menekülni kell.. Szembe kell szállni a problémával.

2016. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
14 évesen ki szoktem ejfelkor talalkozni egy nagyon jo bartommal, es hajnali2kor mentem haza:DD
2016. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt barátom csinálta ezt 15 évesen. Vagy 500 km-re szökött meg, és kb egy hónapig birta ki, eleinte hotelben lakott, majd valami úton m,ódon kapott alkalmi munkákat, utcán aludt.

Végül a rendőrség találta meg.

2016. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 evesen a faluba a temeto kornyekere:).Apam abban azbidoben allandoan ivott,nem birtam mar leleptem.Nem volt nalam penz,nem is gondolkoztam hova mi lesz velem csak mentem.Persze sztem csak raijeszteni akartam,de nem volt ra nqgy hatassal.Battyam talalt ram,hazentunk es meg par honapig minden ugyanugy folytatodott...
2016. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem nagyon rossz a kapcsolatom anyámmal , mára már papíron is lemondott rólam. Ez kb 2 éve volt most 19 éves vagyok.

még 14 évesen szöktem el, egy fiuhoz (aki most a párom)

Kb 3 hónapig voltam nála utána apám megtudta és hozzá költöztem. A srác tartott el ő akkor már keresett.

Anyám nem keresett örült hogy több pénze marad a gyerektartásból.

2016. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!