Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar bemutatni a...

Miért nem akar bemutatni a családjának?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt, mi.den rendben van köztünk. Egy kivétellel 20 év korkülönbség van az ő javára és tavaly válr el, a gyereket (18) pedig ő neveli. A probléma hogy nem mer felvállalni a családja előtt. Ő már ismeri az egyémet, nálunk senkinek nincs kifogása ellene. Azzal magyarázkodik hogy nem mindenki ilyen elfogadó és hogy az ő családja nem fog emgem elfogadni, és hogy miért nem elég nekem az hogy szeret, miért akarom ennyire h bemutasson. Szerintetek mit tegyek?

2016. júl. 12. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Leforditom: te a 20 evvel fiatalabb sunci vagy, aki a valas utan visszaepiti az onbizalmat, meg akivel alapvetoen jo, de majd mikor ujra tovabb akar lepni es komolyabba kezdeni, akkor kidobja, mert nem az a kategoria vagy, akivel anyunak-apunak talalkoznia kell, hiszen sosem leszel a csalad resze.
2016. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
sajnos én is így látom, ahogy az 1.
2016. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

sőt, nekem az is gyanús, hogy te kavartál bele a házasságába (hiszen 2 éve d.g, és 1 éve vált el). egy ilyen nőt nem szívesen visz haza, hiszen 1 év alatt már megtette volna.


szégyell téged a gyereke és a szülei előtt is. majd fog találni egy korban hozzá illő, rendes nőt, akit 2 hónap után hazavisz.

2016. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Az 1. mindent leírt amit gondolok. Nem tervez veled közös jövőt.
2016. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
#1 +1
2016. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Szintén adom a pontot az egyesnek!
2016. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Miért vinné haza az aktuális puncit, akivel csak azért van, mert jót tesz az egójának, meg jó veled az utcán! megjelennie?

Hihetetlenül naiv vagy, ha azt hiszed, hogy szeret téged. A lukacskádat meg a szádat biztosan, de amúgy pont annak lát, ami vagy: egy kapálózó kislánynak.

2016. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem venné komolyan, akkor nem lennének együtt két éve.

Szerintem nem olyan jó a családjával a kapcsolata, még saját magának sem.

Egyébként kit értesz család alatt? A szüleit? Ha ő 20 évvel idősebb, akkor már elég idősek lehetnek. Összejárnak? Az hiányzik, hogy nem visz magával családi eseményekre? Mert ez lehet zavaró valóban. De önmagában az, hogy nem mutatott be olyanoknak, akikkel mondjuk ő sem igazán tartja a kapcsolatot, az nem zavarna.

2016. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

#9es

Akkor is lehetnek együtt sokáig, ha nem is szereti őt. Fèrfinak punci kell, a lány meg naiv. Tènyleg gyanùs hogy ők kèt éve vannal együtt, a fèrfi meg egy ève vált el. A fèrfinak csak kell valaki akivel meglehet ès dughat, amìg nem áll kèszen egy komoly kapcsolatra, hiszen senki se tud örökkè fizetni a prostiknak, ìgy jobb egy barátnő, aki elèg naiv hogy elhigyje, hogy egy nemrèg elvált fèrfi, szeret egy nála 20 èvvel fiatalabb kislánykát.

2016. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

9es vagyok

*8as

2016. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!