Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem akar felvállalni/nem...

Párom nem akar felvállalni/nem mutat be a családjának! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, de még nem mutatott be a családjának. Mindig nálunk vagyunk, és kifejezetten élvezi, hogy már-már családtagként bánunk vele. Már számtalanszor rákérdeztem, hogy miért nem mutat be…egyáltalán tudja-e a családja hogy együtt vagyunk stb. Azt válaszolta, hogy náluk ez nem szokás, majd ha már jegyesek leszünk, bemutat. Azt is mondta, hogy jobb ha nem ismerem meg a családját, nagyon konzervatívak és ő a család fekete báránya, ő nem ment egyetemre ezért ugy kezelik mint egy kis senkit…el se hinnék hogy én vagyok a barátnője. De nekem ez nagyon rosszul esik. Eleve nem is fogok vele eljutni így az eljegyzésig, nem fogom összekötni az életem egy olyan férfival akinek még a családját sem ismerem.

És ráadásul a közeli barátai tudják, hogy együtt vagyunk, de a távoliak nem. Utálom ezt a facebook mániát, de még oda se teszi ki hogy kapcsolatban van, képet sem tesz fel. (Eddig azt mondogatta azért, mert úgyis elhagyom, sokkal jobbat érdemlek nála és nem akarja hogy fájjon, attól is fél hogy belém szeret (küzd is ellene, de az érzés erősebb)…de szerintem már elég ideje bizonyítom, hogy én tényleg komolyan gondolom vele.)

Mit tennétek a helyemben? Nagyon szeretem, de ez nagyon rosszul esik.


2011. júl. 24. 23:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
olyan, mintha kicsit mindketten ellentmondásban lennétek saját magatokkal... ha ennyire ingatag ez a kapcsolat, lehet, nem is kellene erőltetni.
2011. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%

Ez csak az én véleményem:

szerintem a párod azért nem akar bemutatni a családjának,mert téged meg akar óvni tőlük.Én a helyedbe lelépnék vele úgy,hogy senki se tudja

2011. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Lehet szégyenli a családját/életkörülményeit
2011. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

"Mindig nálunk vagyunk, és kifejezetten élvezi, hogy már-már családtagként bánunk vele." -szerintem, örülj, ez olyan jó lehet.. (lehet, hoy náluk nem ilyen befogadó,kedves a légkör, lehet, hogy egy kicsit szégyelli(nem téged,)a családját.

Majd idővel alakul, nincs ebben semmi. A facebookon meg minek plakátoja ki a legbenső érzéseiteket? hm?

Azt viszont kezelni kellene: "sokkal jobbat érdemlek nála " -ez baj. (ez nem üzlet, méricske, ez veszélyes, leértékeli magát) helyre kellen álllítani az önbizalmát.

2011. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mélységes önbizalomhiány, önsajnáló férfiduma. Valószínű, hogy tényleg nem csipázza a családját és viszont, ezért nálatok érzi jól magát. A facebookon is azért nem vagy rajta, mert akkor a szülei is megtudnák. Mondd meg neki vagy a sarkára áll vagy vége. Mit nyavajog másfél éve, nem gusztustalan egy kicsit azt mondani a barátnőjének, hogy küzd az ellen hogy belészeressen? Ne haragudj de az ilyen önsajnáló fazon menjen a fenébe ha nem tudja összekapni magát. Ebbe a kapcsolatba látszólag csak te fektetsz energiát neki mindegynek tűnik. Ennek nem lesz jó vége igazad van így ne is menj hozzá.
2011. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én azt érzem, hogy a párod valamiért gáznak tartja a családját, ezért nem akar bemutatni. Nem azért, mert szégyell, nem vállal fel! Ez nem igaz. Pont az mutatja, hogy a te családoddal szívesen van.


Most így belegondolva meg tudom őt érteni. Nekem sem rózsás a viszonyom a szüleimmel, és simán el tudom képzelni, hogy ha lenne párom, akinek jó fej családja van, sokat és szívesen lennék velük, ellenben a saját szüleimnek csak akkor mutatnám be, ha már tényleg komoly a kapcsolatunk, pl. jegyességet tervezünk.


Szóval én simán el tudom képzelni, hogy ilyesmiről lehet szó a párodnál is.


A fészbukos dolgot megértem, bár így belegondolva tényleg hülyeség, egy csomóan nem szokták kitenni a magánéleti információkat, én sem.


Ha egyébként meg azt érzed, szeret, szerintem ne csinálj ezekből problémát.

2011. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most olvasom azt a részt, hogy küzd az ellen, hogy beléd szeressen... Hát ez kicsit fura. Elég durva önbizalomproblémái lehetnek a párodnak, ha ilyeneket mond. :((
2011. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon gondold át. Nekem egyszer volt ilyen barátom, aki ugyanezeket mondogatta, aztán kiderült, h van másik nője is, azt hordja haza. És még csak nem is szégyellte magát, amikor kiderült! A legjobb, hogy egy tanárról van szó, és iyenek nevelik az ifjúságot :S
2011. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is megjártam már egy ilyennel, süket duma volt az egész.

Több emberrel kavart, és parázott, hogy az ősök lebuktatják.


Ne tervezz vele hosszútávra, mert pofára fog ejteni, úgy jársz majd mint én.

2011. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

SZERINTEM AZ ELLENKEZŐJE!

Nem gondolja veled komolyan!

Fél hogy beléd szeret? Eddig mi volt másfél évig? Legjobb barátnője vagy, vagy mi?

Küzd az ellen hogy beléd essen? VICC???


Képet sem tesz fel, kapcsolatban sincs... Távoli barátok nem tudják 1,5 év után.

Konzervatív lenne a családja akkor ahhoz ragaszkodnának hgy normálisan csinálja a dolgát! (mint a Páromék, én 3 hónapi menekülhettem összesen előlük! És az első találkozásnál megkérdezték, hogy mik a szándékaim... Szeretnék-e szülni, hogy képzelem a jövőt a Fiúkkal. Na ez a KONZERVATÍV)


Ha jegyesek lesztek... Kérdezd meg mikor tervezi.... Bátyámnak 9 évig volt barátnője egy csajszi... Nem is ismertük! Egyszer csak jöttek hogy terhes lett a lány és akkor bemutatja mert így alakult...

Úgy veri a tesóm a csajt mintha muszáj volna mert kutyába se veszi...


Nem fogsz eljutni az eljegyzésig, ezt Te is érzed! És nem azért mert nem mutat be! Hanem mert nem hiszem hogy sor fog rá kerülni! Nem tisztességes a srác!


Nem kell megfogadnod amiket mondok, de azért gondolkozz el!


Ha szeretek valakit azt világgá kiáltom! második-harmadik-negyedik hónapban.... Ő másfél év után nem hogy egy képet sem tett ki... Hanem ki se pipálta hogy kapcsolatban :S

2011. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!