Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány éves korig nyaraltok...

Ti hány éves korig nyaraltok a családotokkal?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy idáig meg se fordult a fejemben hogy ne nyaraljak a szüleimmel és a tesómmal.Minden évben elmegyünk egy hétre, és általában jól szoktuk érezni magunkat.

Viszont apáék mondogatták idén hogy jövőre már lehet nem is lesz kedvem velük menni meg biztos majd a barátaimmal akarok kirándulni.De az igazság az hogy nem:/

A gimiben nincsenek közeli barátaim csak haverok de velük semmi kedvem menni mert tudom hogy piálni akarnának én meg nem vagyok iszákos.Eléggé introvertált vagyok, nem szeretem a bulizós, tömeges helyeket és szivesebben túrázom a családommal mint hogy a haverokkal menjek el egy ilyesmi kirándulásra.

Iskolán kívül van egy hasonlóan introvertált lány barátnőm,de nem hiszem hogy ő el akarna jönni egy több napos kirándulásra, meg ahhoz pénz is kell.

Szerintetek ez ciki? Alig egy hónap múlva 17 leszek, az osztálytársaim, meg korosztályom már nem is gondolkodok rajta hogy elmenjen-e barátokkal nyaralni, de én egyszerűen nem akarok, jobban szeretem a nyugis családi nyaralásokat.

Ti hány éves korig voltatok így vele?

16/l



2016. júl. 15. 19:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebbe semmi ciki.Valaki szeret bulizni, haverozni, valaki kevésbé. 16/F
2016. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Augusztusban megyunk csaladi nyaralásra (szüleim, tesoim es unokatesoim a családjukkal).

41/N

2016. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Felnőtt vagyok és most is szoktam családdal menni.

Nálam nem "szorította" ki a baráti nyaralás a családit. Csak most már nem csak a családdal nyaralok, hanem barátokkal is.

Tizenévesen még csak úgy mentünk barátokkal, hogy valakinek a nyaralójába, ketten-hárman lányok. De ott volt mindig felnőtt is. Valakinek a szülei, vagy nagyszülők.

Talán 20 évesen voltam először úgy, hogy csak barátok önállóan.

2016. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Kötelezően soha. 12 évesen elmondtam ha nem akarok, nem eröltették. Most 23 vagyok és gyakran meglepem őket. Spontán megyünk ide-oda. Mi mindig fogunk menni közösen. Mellette megyek a partneremmwl os barátokkal is.


23l

2016. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem kell a kettőnek kiszorítani egymást, de még akkor sem érzem magam késznek arra hogy csak haverokkal, fiúk lányok együtt elmenjünk valahova felnőtt nélkül.

Főleg mert tudom hogy bulizás meg piálás is lesz belőle, és az az igazság hogy nagyon nem bírom az alkoholt, egy kicsitől is be tudnék rúgni és félek hogy részegen esetleg olyat tennék amit megbánnék.

2016. júl. 15. 19:49
 6/27 A kérdező kommentje:

Hát ezzel kicsit eltértem a témától.


Azért jó olvasni hogy idősebb korosztály is ugyanúgy megy családdal nyaralni:D

Utolsó ez aranyos, hogy néha megleped őket ilyenekkel:)

2016. júl. 15. 19:51
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnek soha nem volt idejük, pénzük ilyesmire. Max olyan volt hogy elvittek minket az ország túlvégébe rokonokhoz, ők haza mentek, minket meg a rokonok (féltesóink akik már felnőttek voltak meg ugye most is azok :D) vittek ide oda :) ez mondjuk egyszeri alkalom volt de nagyon jó volt. Esetek többségében csak kimentünk a körösre de nekünk ez is elég volt :)
2016. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Köszi. :) Jó a kapcsolatunk, élvezzūk egymás társaságát. Miért ne? Nagyon kellemes kikapcsolódás. :)


Amit írtál dehogy ciki. Majd pár év núlva máshogy látod.

2016. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok és ezen a nyáron is voltam az anyámmal, meg a tesómmal nyaralni 5 napot, szerintem nincs ezzel semmi baj. Pedig én még bulizós is vagyok, meg sok barátom van, de jól éreztem magam velük is, sőt együtt mentünk koncertre. Ha te így jól érzed magad, akkor nincs ezzel a világon semmi baj. :)
2016. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ebbol a csaladi nyaralas temabol nem lehet kinoni, 0-99 eves korig egyaltalan nem ciki a csaladdal menni. sot, szemelyes velemenyem szerint tok jo , ha van erre lehetoseg, minel tovabb. szeretem a csalad egyseget, szep dolog, ha olyan jo a kapcsolat, hogy 16, de meg 26 evesen is el lehet menni anyuval / apuval / tobbiekkel kozos nyaralasra. ez nem azt jelenti, hogy masokkal nem mehetnel, de ha neked jo elmeny veluk, akkor menj veluk. : ) jo nyaralast.
2016. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!