Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb ebben az...

Mi lenne a legjobb ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nehezemre esik megírni. Egy ideje elég feszült itthon a hangulat már, úgy vettem észre a sok civakodás ellenére, mégis rendeződnek a dolgok. Viszont, reggel csipogott egyik szülő mobilja, végül megnéztem, milyen üzenet jött. Nem kell mondanom, mi volt a tartalma. Az érintett szülő végül rájött, mondta ne mondjam el. Állítólag csak beszélgetni szoktak meg néha találkoznak, de nincs komolyabb dolog. Meg rendeződnek az itthoni dolgok szerinte. Bár ne néztem volna meg. Bár már egy ideje visszagondolva fura volt minden. Ha elmondom szétköltözés lesz tutira, ha nem akkor lehet jobbra fordul a helyzet köztük, amit mondott. Mindkét esetben árulónak érezném magam, csak ugye másképpen.

2016. júl. 16. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem mindkét szülőd megérdemli,hogy elmondd. Gondolj bele,amelyik meg lett csalva,az meg is van alázva. És ezt te hagynád szó nélkül?
2016. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

"Nem kell mondanom, mi volt a tartalma"


Nem kell megírnom, mit gondolok.

2016. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell beelszólni a szülők szexuális életébe. Semmi közöd hozzá, Lehet rossz a szex, megromlotta kapcsolat. Vagy rendezik vagy nem.
2016. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
1.vagyok,miért kell lepontozni? A véleményemet kérdezte az ég szerelmére.
2016. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit. Elég tanácstalan vagyok, bár baromi nehezen hiszem el, hogy csak találkozgatás meg beszélgetés volt.
2016. júl. 16. 14:52
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem semmi, hogy elolvasod a szüleid üzeneteit! Jó nevelést kaphattál.
2016. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hat az is elkepzelheto h volt ennel komolyabb is, nem tudhatod. Az is egy lehetseges verzio h elmondja neki es kulonmennek, vagy megszakad annak a szulovel azzal az illetovel a kapcsolata, es a masik szulonek el se mondja, es megoldatlan marad az ugy. A helyedben semmi esetre sem mondanam el, foleg h szerintem egy kapcsolat 2 emberrol szol, es jobb hogyha ok ezt maguk kozott rendezik le.
2016. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nálunk nem szokás más beszélgetéseibe, telefonjába belenézni és így nem is derülnek ki dolgok... ha lennének, tuti zavarna és nem fogadnám el, de ez nem csak rólam szólna
2016. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem kell elmondanod. Nyilván tud róla a másik szülő is, hogy valami van. Ezért is vannak veszekedések otthon.
2016. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És ha tényleg csak beszélgettek? Neked nyugodt lenne a lelkiismereted ha a te kavarásod miatt válnának el a szüleid? Ne mondd el!
2016. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!