Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogtechnikus, viszont az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogtechnikus, viszont az én fogaim elég gázak. Lehet így esélyem nála?

Figyelt kérdés

Egy sportfórumon ismerkedtünk meg, pár napja fel is vett msn-re, azóta minden este beszéltünk. Jól kijövünk egymással, megvan az összhang, közös hobbiból adódóan az életvitelünk is hasonló, vicces, kedves, aranyos és még helyes is. Nem is kívánhatnék jobb pasit, viszont fogtechnikus és az én fogaim nem épp szépek. Igaz, hogy "csak" jobbra és balra a második fogaim állnak rosszul, de elég feltűnő a hiba, főleg az egyik oldalon. Szüleimtől örököltem a fogak romlandóságát is, szóval ilyen téren mínuszból indulok. Ő még nem látta a fogaimat, ezért attól félek, hogy a találkozásnál kellemetlen meglepetés lesz számára.

Szerintetek egy fogtechnikusnál kizáró ok, ha a másiknak csúnyák a fogai?


2011. okt. 18. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy tudasd vele előre. De ne úgy, mintha a papnak gyónnál, hanem például kérd ki a szakmai véleményét. Akkor nem lesz meglepetés a számára. Ha meg emiatt elveszíti az érdeklődését, akkor jobban is jártál, mert egy balp*cs.
2011. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

hát... lehet, hogy zavarni foglya, hisz ez a munkája, minden nap ilyet lát, meg ilyenek. szóval szakmai ártalom, hogy a saját szakmádra mindig autómatikusan odafigyelsz. és kiszúrod a hibákat.

hát figyelj. az idő meg megmondja mi lesz ;)

2011. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
83%
az jó ötlet, amit első írt, hogy kérj tanácsot :) végülis egy autószerelő sem ejtene csak azért, mert csúszik az ékszíj...
2011. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én fogászati asszisztens vagyok, az első, amit megnézek mindenkin, az a fogsora, ez teljesen önkéntelenül jön

ettől függetlenül a páromnak keresztharapása van, érdekes módon ez sosem zavart, de csak nála nem, szóval van esélyed, ha mással el tudod ezt feledtetni

2011. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy megnézi, milyenek a fogaid: szakmai ártalom, de ha egy rendes pasi, akkor nem ez alapján ítél majd meg:)

És ha találkoztok szerintem te se legyél ez miatt feszültebb vagy ilyesmi, csak lazán!

Olvass bele erre a kérdésre adott válaszokba..kicsit más a probléma, de a véleményeket érdemes megnézned:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Amúgy milyen sport fórumon ismerkedtetek meg, ha megkérdezhetem?

2011. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább ingyen megcsinálja a fogaid, ha összejöttök. Addig meg max papírzacskót húz a fejedre.
2011. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!