Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tehetnék? Teljsen...

Ilyenkor mit tehetnék? Teljsen összevagyok zavarodva.3 hét múlva lesz az esküvöm, és 12 hetes terhes vagyok, De! A páromat rajta kaptam egy másik nővel.!

Figyelt kérdés
Szeretem, de ezek után már nem bizom meg benne! Esküvöt mondjam le? Nem tudom mi tévő legyek. Köszönöm a válaszokat előre is.!
2010. ápr. 16. 20:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez nem kamu kérdés, akkor nagyon gáz...Én nem mennék hozzá, a gyereket meg lehet, h elvetetném (vagy inkább egyedül felnevelném). Ez a pali ha így kezdi, ez lesz a folytatás is! Akarod kitenni magad és egy ártatlan gyereket ennek a megaláztatásnak?
2010. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Szia

Ezt neked kell eldönteni!

Ha nem tudsz benne megbízni és megbocsájtani ezt a dolgot akkor nem sok értelme van az esküvőnek,mert nem lesz valami boldog és tartós a kapcsolatotok.

Ha úgy érzed fel tudod dolgozni stb a történteket akkor hajrá.

De egy óriási beszélgetés nagyon nem ártana kettőtök között és utána kellene elgondolkodni.

Nagyon szomorú és rossz dolog mikor valakit terhesen megcsalnak ráadásul az esküvő előtt nem sokkal. :S

2010. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha láttad,akkor már bizonyíték sem kell,sztem kérdezz rá,mond el,hogy láttad...Ha még le is tagadja,akkor már most nincs értelme esküvőnek.ÉS ha nem tesz semmit érted,ha be is vallaná.Talán a babának sem kéne ilyen felelőtlen apa.
2010. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu kérdés! Teljesen tanácstalan vagyok.. A babát nem szeretném elvetettni, akkor én egyedül nevelem már fel.! Anyagilag jól állok fel tudom nevelni a picit.
2010. ápr. 16. 20:22
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Kutyából nem lesz szalonna.Ha egyszer megtette, megteszi többször is.Az én volt férjem is igért, fűt fát.

Jobb most túl lenni rajta. Mint kisgyerekkel válni.

2010. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag szabad vagy akkor minden okés, hagyd a rákba ezt a szemétládát. Terhes feleségét megcsalni ez udnorító.
2010. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne is menj hozzá inkább! meg fogja csinálni újból, hiába esküdözik most majd az ellenkezőjéről...
2010. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Inkább most mond vissza az esküvőt,mint válás legyen a házasság vége.Lelkileg is,anyagilag is jobban megviselne.Biztos találsz majd magadnak megbízható őszinte társat,aki a gyermekedet is elfogadja.

Minden jót kívánok!

2010. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Biztosan megcsalt? Vagy miből következtetsz rá? Hátha csak megijedtél és túlreagálod, terhesség alatt nem lenne meglepő, de akkor mi segíthetünk és máris semmi probléma nem lenne. :)
2010. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most hagyd ott, mint hogy egy év múlva váljatok. Egy ilyen emberrel nehogy összeházasodj! Ha most megcsal, akkor meg fog csalni máskor is (és valószínűleg nem ez volt az első eset)
2010. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!