Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes döntés?...

Mi lenne a helyes döntés? Összevagyok zavarodva?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival,és elsőre beleszerettem. A "gond" viszont az,hogy elvált és van két gyermeke. Egész életemben azt szerettem volna,ha olyan igazi,klasszikus családom lenne. Anyuka,apuka,gyerekek. Nem féltestvérek,meg apa volt felesége. Ilyen helyzetben úgy gondolom,hogy a volt feleség továbbra is igen nagy szerepet tölt be a férfi életében. Most ne szóljatok le,nem vagyok az a tipus,aki bántja az exet,meg a gyerkeket,sőt! Jólnevelt gyerekek,és a volt feleség is szimpatikus nő. De én nem ezt szerettem volna. Ezt azért irtam ki,mert az illető férfi megkérte a kezem. Én gondolokdok rosszul,és ez nem olyan nagy dolog manapság? Mit kellene tennem? Tényleg nagyon szerettem.
2011. ápr. 9. 17:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a múltjával gyerekekkel,exxel együtt.A jelen a fontos annak a férfinek.
2011. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és csupán ez a bibi, gondolkozz el, hogy tudnále élni vele éveken át így, hogy van exfeleség, féltestvérek, stb. Ha arra jutsz, hogy nem, akkor ne menj hozzá, ha meg igen akkor sok boldogságot nektek :)
2011. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Végletekig egyszerüsitve: ha 40 éves vagy menj hozzá, ha 20 akkor még végtelen sok lehetőséged lesz még és ha nem is szakitasz, de a boldogító igennel várj.
2011. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem a lánykéréssel kezdtétek, hanem jártatok is. Mielőtt járni kezdtél vele nem gondoltad ezt át?
2011. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok. Jártunk,de csak fél évvel ezelött ismerkedtünk meg. Amig megnem kért,nem gondolkoztam ezen,úgy gondoltam,hogy korai még. Váratlanul ért a lánykérés,és csak most gondoltam ezt át.
2011. ápr. 9. 17:17
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos nem mennék hozzá fél év ismeretség után senkihez, de hogy egy ELVÁLT pasihoz nem, az hétszentség. Az írásaidból azt érzem, te sem vagy elragadtatva az ötlettől, meg is értem.


Elvált családapákkal nem kezdenék, engem is zavarna.

2011. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Házasságról még nincs szó,csak szeretne egy szinttel feljebb lépni.
2011. ápr. 9. 17:21
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lánykérésnél nagyon is szó van házasságról...Azért kéri meg a kezed, mert feleségül akar venni, ergo veled leélni az életét..
2011. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezt tudom,arra gondoltam hogy majd késöbb lenne az esküvő(ha lesz), 1-2 év múlva. Ezt arra írtam,hogy egy válaszló irta,hogy fél év után nem menne hozzá senkihez.
2011. ápr. 9. 17:25
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
háááát, én is jártam anno kb ennyi idősen elvált apukával, azt tudnod kell a gyerek örökre összeköti őt és a volt feleségét, ha ezt el tudod fogadni maradj vele, ha nem akkor inkább lépj tovább még most, 1-2 év múlva nehezebb lesz
2011. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!