Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van köztük valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van köztük valami? Teljesen összevagyok zavarodva!

Figyelt kérdés

Osztályban van egy lány meg egy srác. Szinte minden szünetben együtt vannak, még korrepetáláson is, néha a srác haverjaival is beszélget, meg néha egymás mellett ülnek órán.

A srác már előző tanév vége előtt is nyomult a lányra, kb egy éve mehet ez így.

Mostanában szinte minden szünetben gyakran látom őket ahogy együtt ülnek egy padon és beszélgetnek.

Ezzel nem is volna semmi gond, viszont a lány kb fél éve azt mondta, hogy szerelmes belém.

Egyik lány osztálytársam meg maga a srác is mondta, hogy beszéljek a lánnyal. De én nem mentem oda, semmit nem mondtam neki. Számomra az volt a furcsa, amikor mondta, hogy szerelmes belém, és erre nem reagáltam semmit, akkor odament a sráchoz, és mondta neki, "hogy nem reagáltam semmit".

Mostanában is megy kettejük közt ez, viszont azt vettem észre mint ha órán engem nézne, először azt gondoltam, hogy véletlen, de nem így van. (Még egy éve, néha odajött hozzám, meg hangosan köszönt.)

Most ilyenkor mi "van"?


2011. máj. 6. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Sziaa!!! Lehet hogy csak a srác nyomul a csajra s a csaj barátság ként kezeli s ezért vannak jóba! Ha viszont úgyhallotad hogy szerelmes a lány beléd akkor tessék te vagy a pasi lépj s beszélj vele! S lehet azért "hanyagolt" el az utóbbi ibőben mivel nem léptél így azt vonhatta le hogy ő nem tetszik neked! Amúgy hányéves vagy ?:O
2011. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem mástól hallottam, a lány mondtam nekem.


Akkor meg mostanában sem nyomultam felé.


16F

2011. máj. 6. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bejöttél neki, de nem közeledtél, keresett mást! Érdeklődj tőle, mi itt így nem fogunk tudni sokat segíteni neked! Sok sikert!
2011. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!