Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a baràt...

Mit tennétek ha a baràtotok egy internetes tàrskeresö oldalon regisztràlnà magàt?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy ö az,mert a fénykép nem làthato..de minden adat egyezik...99%-ig biztos vagyok,hogy ö az..

Segitség!!!

Megcsal? Flörtöl?


2010. ápr. 16. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

állítsd kész tények elé!!!

igenis vond kérdőre!!!! jogod van hozzá!

2010. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam így, másfél éve jártunk, mikor lebuktatta magát. Regisztrált meg levelezett, más nem történt, azt mondta, de én mondtam neki hogy akkor ennek így nincs értelme. Végül is nagyon sajnálta, de beismerte hogy sajnos nem szerelmes. Szakítottunk. Neked is ezt ajánlom.


31/N

2010. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálnék én is, más adatokkal mint amik valójában igazak rám, persze nem sok eltéréssel, és elkezdenék érdeklődni... ennyi. Ha rákérdezel szerintem úgyis tagadná. Ez talán az egyetlen megoldás, amin keresztül valójában meggyőződhetsz hogy paranoiás vagy-e vagy valóban igazad van. Én szurkolok neked hogy kiderüljön mi az igazság! Jó hétvégét neked ettől függetlenül!
2010. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ha nem szeretett minek volt veled??

Én is regisztràlom magam és ha összejön, randit kérek töle...és akkor...szakitok vagy ne??

2010. ápr. 16. 21:30
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, lehet ha felfedezitek egymást a társkereső oldalon, mindkettőtöknek ugyanaz lesz a benyomása egymás iránt, mint az életben. Vagyis egy párt alkottok. Próbáld ki!
2010. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi mondjuk meg h szakíts-e vele vagy ne? :)

Én biztos szakítanék, ha kiderülne h ő az...

2010. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretett minek volt veled??

Én 9 évig éltem valakivel.Ő szakított velem egy másik nő miatt.Olyanokat mondott, húúúú ő se hitte el hogy igazak lehetnek.Miért tette?

Mert meghülyítetet a másik p*csa.

Bocs de ez igaz fordítva is.

2010. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néhány éve a váló/férjem regizett társkeresőn. Persze tagadott mindent, amikor véletlenül észrevettem, aztán kiderült, hogy nemcsak két e-mail címe van, de még külön telója is volt. Mocsokláda módon viselkedett, és még nekiállt feljebb, hogy az ember már nem is szórakozhat..
2010. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mit tennék?p*csán rúgnám...szerinted miért regisztrált...?
2010. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Honnan jöttél rá?
2010. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!