Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem minősít egy...

Szerintetek nem minősít egy embert, ha internetes társkeresőn ismerkedik?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. 1 éve ért véget egy hosszu kapcsolatom. Most nem vágyok párkapcsolatra. De barátnőim nem hagynak békén azzal, hogy megszokom a magányt. Ismerkednem kellene és legfőképp regisztráljak ilyen oldalakra.

Az érdekelne, hogy ez ma már ennyire elfogadott? Nekem eszembe se jutna neten ismerkedni és nem is hiszek az ilyenfajta ismerkedésben. Mindig azt gondoltam azok keresnek neten partnert akik személyesen képtelen ismerkedni.

Én viszont nem ilyen vagyok, mindig is népszerű voltam a férfiak körében, nincsenek önértékelési problémáim. Egyszerűen csak nem vágyom párkapcsolatra, ha majd szeretnék biztos találkozok valakivel, de nem neten.

Illetve van olyan ismerősöm aki fent van. Álatalában férfiak és inkább csak szexpartnert keresnek vagy laza kapcsolatokat.

Mit gondoltok erről? Ti hisztek a netes ismerkedésben?


2011. jún. 30. 19:16
1 2 3
 1/29 yuda ***** válasza:
100%
Általánosságban nem tudom, de az öcsém így ismerkedett, majd házasodott.
2011. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2011. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy hiszünk e benn?Én személy szerint így ismertem meg egy lányt,akivel 4 évig voltunk együtt és rajtam kivül még sok ilyen embert ismerek,akik így jöttek össze és évek óta együtt vannak vagy akár már össze is ismerkedtek!
2011. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Ugy értettem, hogy tényleg lehet neten tartós kapcsolatokra szert tenni? Mert én csak olyanokat ismerek akik csajozás, flörtölés szexkapcsolatok kialakítása miatt regisztrálnak ilyen oldalakra.

És távol áll tőlem ez az ismerkedési forma.

2011. jún. 30. 19:25
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ismerkedtek meg a neten akik népszerűek és önbizalommal rendelkeznek. Egyszerűen ott nagyobb a "választék".

Teljesen elfogadott

2011. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem inkább a facebookra regisztrálsz? Ott is lehet ismerkedni, és szerintem az jobb mint a társkereső. A társkeresők nekem sem jönnek be. De akkor regisztrálj ha te akarod, ne a barátnőid mondják meg mit tegyél. A te életed, nem az övék!
2011. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

OMG.

nekem az első és a második komoly kapcsolatom is neten kezdődött, méghozzá társkeresőn.

egyik srác sem volt aberrált vagy kicsapongó. sem pedig önbizalomhiányos nyomoronc.

ők is úgy gondolkodtak ahogyan én: miért ne? alapon kipróbálták és bejött :)


persze, előtte voltak onnan olyan ismerkedések, amik csak randi szintjéig jutottak el, de 2 ilyen esetből barátság is született. rájöttünk, h mint férfi-nő nem illünk össze, viszont rengeteg közös témánk van, és szeretünk néha találkozni egy jó beszélgetés erejéig.


nem hinni kell benne, hanem csinálni. ha nem jön be, akkor meg hagyni a csába. nyugi, a net nem csak baltás gyilkosokkal van tele.


egyébként sokat segített nekem az önismeretben, abban, hogy hogyan viszonyuljak egy pasihoz, aki érdekel, de először látom személyesen.

2011. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes! Ugyanúgy gondolom, ahogy te, de úgy látszik, mind a ketten tévedünk hiszen nagyon sok olyan történetet lehet hallani, hogy neten megismerkedett párok holtomiglan-holtodiglan kacsolatban "szenvednek" azóta is!
2011. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm netes társkeresőn ismerte meg a férjét. Azóta gyermekük is született. Manapság ez teljesen elfogadott szerintem, ez is egy lehetőség, hogy párra találj.
2011. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a társkereső oldalakról az jut eszembe, hogy oda gyűlik a selejt, aki a való életben vagy nem kell senkinek, vagy képtelen ismerkedni. Ja, vagy meg akar húzni pár nőt, le akar feküdni pár pasival. Nem mennék ilyen oldal közelébe sem!
2011. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!