Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya megcsalja apát! Mit...

Anya megcsalja apát! Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Anya megcsalja apát már több éve,egyszer kiderült, akkor úgy volt hogy válnak, de anya azt mondta hogy nagyon megbánta. Apa megbocsátott neki.Azóta minden szép és jó volt, aztán egyszer csak elkezdett sűrűn járni a "barátnőjéhez", ezt először tök természetesnek vettük, máskor is járt hozzá,aztán egyszer ahogy haza értem bent ült a szobában és telefonált valakivel, akinek olyanokat mondott amiket jól tudom hogy a barátnője ezer éve tud. Miután észrevette hogy hallom nem sokkal később le is tette. És ahogy kijött azt mondta hogy csak a barátnője volr megint..És azota is nagyon sűrűn jár a "barátnőjéhez", telefonál és sms-ezik...

Tegnap autóval mentünk valahova (nem ő vezetett) és én ültem mögötte, csak úgy véletlen nézelődtem és megláttam ahogy egy bizonyos "Rocco" nevű embernek küld olyan üzeneteket, hogy: "hiányzol" "nem bírom nélküled" stb. Ma pedig megláttam ahogy a barátnőjével is arról beszél hogy mennyire hiányzik neki az a bizonyos "Rocco".

Ez úgy összességében nem zavarna ha nem tudnám, vagy ha ő mondta volna el! Így pedig hibásnak érzem magam hogy nem tudja se anya hogy én tudom, se apának nem mondhatom el, mert nem akarom hogy veszekedés es válás legyen a vége.... Viszont nagyon jó a kapcsolatom mindkettőjükkel szóval nem tudom mit csináljak. Legszivesebben beszélnék anyával de az a problémám hogy nem vagyok az a bátor típus hogy csak úgy odaálljak elé...Mit tegyek??

(bocsánat lehet kicsit hosszúra sikerült)

12/L


2016. júl. 28. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmit ne tegyél. Majd a szüleid megoldják. Foglalkozz mással.
2016. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Üzenet vezetés közben? Na ez jobban felhúzott.

A témával kapcsolatban sokat nem tehetsz. Ha borítasz, kimagyarázza és onnantól pokol lesz az életed. Ha nem, apádat átverik. Ki kell maradni belőle.

2016. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

2-es! Azt írta a zárójelben, hogy nem ő vezetett.


Szerintem egyenlőre semmit ne tegyél. Lehet, hogy csak egy futó kaland amit majd befejez és minden a régi lesz. Akkor meg kár volna bolygatni a dolgokat.


Ha szeretnél erről beszélni akkor küldj privit nyugodtan! :) (lány vagyok)

2016. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Na, ma én is vak vagyok, bocsi. :P
2016. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Semmit nem kell tenned. Apukád biztosan tud róla. Nem hülyék a felnőttek sem. Lehet, hogy már semmi sincs szüleid között, és csak látszólag vannak együtt.
2016. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
2: Nem ő vezetett! Ezt írja is a kérdező a leírásban, szóval ezen ne húzd fel magad. :)
2016. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Nyilván csak érdekből eteti apádat azzal, hogy megbánta a megcsalást, különben nem csinálná. Ha ennyire a Roccojához vágyik, elválhatna. Nyilván apád tartja el olyan színvonalon, amit ő maga nem tudna biztosítani és Rocconak se biztos, hogy állandó jelleggel kellene, főleg nem gyerekkel. Undorító, amit apáddal csinál, de hagyd ezt rájuk. Biztos van oka, ami miatt apádból kiábrándult, annak is, hogy apád tűri, de te ezekről nem biztos, hogy tudsz.
2016. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Anyukádnak kényelmes az az anyagi biztonság, amit apukád meg tud neki adni. De ennyi, se több, se kevesebb. Sem nem tiszteli, sem nem szereti. Megérdemelné, hogy lebukjon és apád kitenné a szűrét. Kíváncsi vagyok akkor hova menne.


Testvéred van, hány éves? Vele talán meg tudnád beszélni ezt a dolgot.

2016. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Anya megcsalja apát már több éve"

"anya azt mondta hogy nagyon megbánta"


Sajnos van egy ősrégi mondás, hogy "kutyából nem lesz szalonna".

Vagyis amelyik nő rákapott a pasizásra, az nem igazán fogja abba hagyni.

2016. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, tudom hogy hatással van rád, de ne avatkozz bele és ne ítélkezz. Jó szüleid legyenek akár együtt, akár külön.
2016. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!