Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tudom, hogy...

Mit tegyek ha tudom, hogy Anyukám megcsalja Apát?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy Anya csalja Apát de nem tudom mit tegyek.

Ugy gondolom hogy lehet nem kellene beleszólnom ez az ő ügyük, ráadásul úgy jöttem rá, hogy Anya üzeneteiben láttam amit először csak véletlenül, majd direkt néztem meg.

Tanácsokat várok, köszönöm

15/L



2016. jan. 9. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmit.
2016. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

En elobb anyukammal beszelnem meg. Azt mondanam h veletlenul lattam az uzenetet....es most nagyon osszezavarodtam stb....

Bar senki nem tudja atelni amit te....

15/L

2016. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

SAjnos nem sokat tudsz. De ezen az oldalon úgyis anyukádnak lesz igaza, ha csalja apukád, mert biztos apukád nem foglalkozik vele.

A apukád csalná anyukád, akkor egy mocskos disznó lenne, akitől el kell válni.

2016. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Jól gondolod, hogy nem kellene beleszólnod.
2016. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
32%
Kérdezd meg tőle, hogy ő mondja-e el apukádnak, vagy neked kell megtenned. Senki nem érdemli meg, hogy a partnere hülyének nézze és hazudjon neki, apukádnak joga van tudni az igazságot. Ha elsőre fájni is fog neki, később örülni fog, hogy már tudja, mi a helyzet.
2016. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Elmondanám anyámnak, hogy tudok a dolgairól. És megkérdezném, mi a terve a jövőre, hiszen az rám is hatással lesz, még három évig tuti, de valószínű tovább is.

Apámmal viszont neki kell beszélnie értelemszerűen, ha eddig nem tették meg.

2016. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
öröm az élet
2016. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, úgx döntöttem nem teszek semmit, majd elintézik ők ezt.

Viszont azt sem akarom hogy csak a miattunk (en es tesom) legyenek egyutt mert akkor az nekik is rossz es nekunk is.

Mindenesetre most meg hagyom, majd talan kesobb felhozom meg a temat.

2016. jan. 9. 13:55
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Majd most jól lepontoznak, de azt gondolom, hogy apádnak jogában áll tudnia, mert ez az ő élete is!

Te viszont "bűnrészes" leszel anyád mellett, ha nem szólsz.

Természetesen -mint ahogyan már fentebb írták- anyádnak is szólhatsz, hogy tudsz a kis dolgairól, és ha egy másik pasi kell neki, akkor ne szédítse tovább apádat.

2016. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bűnrészes, megáll az eszem, ilyen jogi kategóriákkal dobálózni...

Ez tipikus nyuszika meg a sapkája eset. Ha szólsz, az a baj, ha nem, akkor az, mert mindjárt "bűnrészes" leszel, vagy mi a fene. A rossz hír hozóját rendkívül unintelligens módon mindig és mindenhol szívatják.

Az meg a legnagyobb álszentség szerintem, hogy az emberek többsége mennyire imád mások életébe beleszólni, sőt, erre másokat biztatni is, de ha komoly a baj, akkor hirtelen mindenki széttárja a kezét azzal, hogy "magánügy".

2016. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!