Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy visszaszerezze...

VM.111 kérdése:

Mit tegyek hogy visszaszerezzem vagy elfelejcsem és tuléljem?

Figyelt kérdés
Egy nagyon fiatal lány vagyok aki az anyjával él . Depresszios és paranoiás vagyok. Sokat gondolkodtam öngyilkosságon és mire megtettem volna, anyám összejött egy hozzá képest nagyon fiatal fiuval. Eleinte nagyon rosszul jöttem ki a fiuval, meg is ütöttem nem egyszer, mert ömegütötte a macskám. De aztán elvitt engem hárosra és aztán egyre többet jártam oda és egyre több időt töltöttem vele. Nagyon sok mindent tett meg értem, ö szeretett, értékelg és odafigyelt rám. Nagyon megszerettük egymást, ö segitett kigyogyulni a betegségeimböl, n as gyon fontos lett, de aztán anyám szakitott vele és meg kell szakitanom vele a kapcsolatot! Nem tudok nélküle élni, tulságosan sok mindent tett értem és én megszerett. Pár napja szakitottak, de én egyre rosszabul vagyok, nélküle ujra nem lesz értelme élnem ... Mit tudnék tenni??? Érte élni akarok... A sok joért amit vele átéltem és ami még lehetne ...
2016. júl. 28. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Tartsd vele a kapcsolatot titokban.

Mondd el Neki mit jelent szamodra es , hogy "megmentett".

2016. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Fontos lenne tudni, hogy ebben a történetben ki mennyi idős. Akkor sokkal egyszerűbb lenne tanácsot adni. Egyébként érzésem szerint kb anyukáddal ketten lehettek annyi idősek, mint amennyi most vagyok én.


Szereted azt a srácot, és valószínűleg ő is téged.

2016. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Ember. Megütötte a macskádat. Ilyen nyomihoz minek akarsz kötődni?

Amúgy meg, ha tényleg fontos vagy neki, akkor anyádtól függetlenül is keresni fog. De te is keresheted őt, senki nem tiltja meg. Sőt, most már le is csaphatsz rá, ha olyan fiatal, akkor biztos jobban illik hozzád korban.

2016. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Én probálom vele tartani a kapcsolatot, de tegnep azt mondta hogy ne irjak neki többet . :(

És egyébként amikor megütötte a macskámat utána három honapon keresztül mindig amikor átjött hozzánk én leütöttem egy deszkával, és fojton elküldtem a francba, nem bocsájtottam meg ezt neki még mindig... De ö még ezek után is probált kibékülni velem, és aztán csak vettem észre, hogy mi is a hejzet .... mindig megöleltük egymást, de ugy hogy nem csak pár másodperc volt, és aztán irtam vele viberen és mindig jo reggeltet meg jo éjszakát kivántunk egymásnak, és megtudtam hogy ö sok kolegájának és ismerösének mondta hogy jol eski neki hogy irok neki pozitiv dolgokat... És például amikor filmet néztünk nem anyámhoz, hanem hozzám bujt oda az ágyon és engem ölelt át.meg ahogy beszélgettünk mindig fel tudott viditani.

2016. júl. 29. 09:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a fiunak elmondtam hogy nem tudok nélküle élni és nagyon szeretem és erre azt mondta hogy ö se tud nélkülem és az anyám nélkül élni. És a paranioámat egyszer elmondtam neki, és azt mondta hogy voltak olyan jelek amit észrevett, szoval odafigyelt rám nagyon. És egyszer átjött egy közdli ismeröse és hármasban beszélgettünk és azt mondta a fiu hogy szereti anyámat de hozzám mégjobban kötödik... Ez jol esett.
2016. júl. 29. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézus Mária.
2016. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!