Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvesztettem a "barátomat"...

Elvesztettem a "barátomat" mit tehetek hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
A szitu az, mikor új iskolába kerültem összehaverkodtam egy gyerekkel egész 9-be együtt lógtunk hülyültünk sokat beszéltünk segitettünk egymás problémáit megoldani átvészelni. De ez a srác összejött osztálybol egy csajjal, és egész nyáron egyszerse volt olyan, hogy 2 en a barátommal elmentünk vna vhova mindig a bnöjével jött. elkezdödött a 10. minden percben együtt vannak órán, szünetbe, suli után elött. én ezt nem értem. Én is jártam osztálytárssal de mi nem voltunk ennyit együtt-.- Látszólag a barátom és az oszttársam csaj kapcsolatában a nő dominál és ő irányit a gyerek pedig nagyon papucs lett..hogy tudnám elérni azt, hogy velem is foglalkozzon vmennyit a barátom?? mert én nm birom ezt már.. a bnöje elmondta nekem, hogy féltékeny a pasiára, és ezért nem akarja h együtt elmenjünk bulizni, hogy együtt legyünk vagy vmi.. ha véletlen 7 hónap alatt sikerült egyszer ketten együtt lennünk a barátommal akkoris a csaj hivogatta fél oránként.. nem értem vki tud tanácsot adni hogy mit tegyek h a gyerek feje elöl eltünjön az a szerelem fátyol?? mert a csaj kábé már azt tervezi h összeházasodnak.. és még csak 16 évesek..lehet h csak én látom igy a világot hogy bulizni csajozni szexelni kell még ilyen korban a fiuknak és lógni a haverokkal meg minden de lekötni magát az embernek nem kéne ilyen szinten mint ők, mert ez ráér szerintem 25 évesen.. na m1 segiteni tudtok hogy hogy kezeljem ezt az egészet??
2010. nov. 2. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tudsz azért tenni hogy a barátodat visszakapd , de ha egy nő miatt nincs rád ideje valószínű nem is igazi barátod ő már. Azon pedig ne csodálkozz hogy 25 évesen valaki már nem csak a szexet kívánja , ő már lehet hogy túlnőtt ezen a kizárólagos igényén és egy igazi mély kapcsolatra vágyik ... Erre nem gondoltál ?
2010. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. komoly kapcsolata és 16 éves a srác azt csak példának irtam
2010. nov. 2. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első valamit nagyon elnézett, mert nem 25 évesekről van szó, hanem 16 éves srácról...

Egyébként szerintem sem igazi barát. Csak az lehet a megoldás, hogy leülsz beszélgetni a "haveroddal", és megmondod, hogy neked ez nem tetszik.

2010. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
beszéltem vele..de semmi most is itt a szünet. felse hiv nem is hiv el sehova..végig a csajával van. és télleg rá számitottam pedig:S mint barát
2010. nov. 6. 02:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a p*csába. Ha nincs rád szüksége, úgysem fog felkeresni, ha meg van, akkor rájön, hogy hibát követett el.
2010. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!