Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg vele, hogy...

Hogy értessem meg vele, hogy ez az "új" stlílusa" nem illik hozzá, de ne sértődjön meg nagyon?

Figyelt kérdés

Párom mindigis egy kifogástalan stilusú jóképű messziről is hetero magyar pasi volt,igaz egyedül maximum cipőt vett magának...

Erre tegnap beállit olyan öltözékben,hogy nem tudtam eldönteni,hogy melegnek vagy c.gányosnak nevezzem...

Ő volt vásárolgatni...

sose hittem hogy ilyen izlésficamja lehet valakinek...

én igy utcára ki nem megyek vele:D

probáltam finoman rávenni,hogy menjünk,cseréljük be őket valami hozzáillőre,de nem...

de most ezzel mit lehet kezdeni? rendesen kiábránditó (jó,ettől nem fogok kiszeretni belőle,de nah...borzasztó ruhadarabok,normális ember nem öltözik igy..)

22/L


2010. ápr. 18. 09:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Tegyél megjegyzéseket az utcán látott hasonló öltözetűekre. Hátha akkor kapcsol. Mégis, áruld el, miket vett magának? :)
2010. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Miért akarod úgy alakítani ahogy neked jó? Hagyd hogy azt tegye ami neki tetszik ha igazán szereted...
2010. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

selyeminget,fekete alapon centis fehét csikosat,tipikusan zenészc.gányos...

tavaszi kabár,műbőr,kigyóbőrre emlékeztető,gusztustalanbarnás...

szintén kigyóbőrre emlékeztető "3matfizet 4etvihet ezresért" stilusu kopogóscipő...


és egyiket se 1-2ezerért...


(ilyet normális ember még akkorse vesz fel ha ingyen adják:D)


vannak ingjei meg bőrkabtja is,de azok sportosak vagy elegánsak...de ez...komolyan kiállhatna zenélni...

2010. ápr. 18. 10:00
 4/27 A kérdező kommentje:

ha igazán szeretem...


akkor forditva: ha ő igazán szeret,akkor nem éget azzal hogy ilyen göncöket vesz magára:D

2010. ápr. 18. 10:00
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

UFF hát ez tényleg nagyon necces! XD

Őt kérdezted már, hogy miért vett most ilyeneket?

2010. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"mert neki ez megtetszett,és az eladó szerint is jól áll"


boltunk van,ha a vevő rábeszélhető,akkor elvitetünk minden sz@rt vele,ez sose jut eszébe,jóhogy azt mondja az eladó,hogy "jól áll rajta"

2010. ápr. 18. 10:03
 7/27 A kérdező kommentje:

belegondolva eddig tényleg az anyukája vagy én segitettnk,hogy mi áll jol neki,de ez a magánakció...

de nagyon megsérteni se akarom...

majd hétfőn a kollégái...ugyanis közölte,hogy holnap igy megy be...

2010. ápr. 18. 10:05
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ő a PÁROD.... nem értem, nem tudtok ilyesmit megbeszélni? Jóban-rosszban, nem? Én simán mondanám neki, gyere drága, üljünk le, beszéljünk, mert valami nyomja a lelkem. És szeretettel, őszintén, úgy ahogy ide leírtad, csak kicsit finomabb szavakkal elmondanám neki. Alakoskodásnak semmi helye, beszéljétek meg. Mi mindent megbeszélünk a férjemmel, és szólok neki, ha nem összeillő dolgot vesz fel, és én is mindig megkérdezem őt.... ő nem szólna magától, hiszen mégiscsak én vagyok a nő, és ugye a férfi udvarias, gáláns, de mindig mondom neki, hogy mondja, ha valami nem tetszik rajtam, mert ezt fontos tudnom, hiszen neki szeretnék tetszeni, nem másnak, és akkor ő is mondja..... pld. az egyik kedvenc pulcsimat ki nem állhatja, évek óta nem volt rajtam, csak akkor viselem, ha egész nap nem találkozunk.
2010. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Végre senki nem kényszeríti rá, hogy mi a jó neki, olyan ruhákat vett, ami tényleg tetszik is neki. Majd eldől, hogy tényleg ezt szeretné-e, vagy nem.
2010. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

probáltam én finoman,hogy de ez igy nem illik hozzá,de most ő sztem "elégedett azzal,hogy vett magának egyedül ruhát"...


de ennél még a kisöcsémnek is jobb az izlése:D



"Végre senki nem kényszeríti rá, hogy mi a jó neki, olyan ruhákat vett, ami tényleg tetszik is neki. Majd eldől, hogy tényleg ezt szeretné-e, vagy nem."


jah,persze...és addig?

2010. ápr. 18. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!