Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a barátnőm...

Mit csináljak hogy a barátnőm ne sértődjön meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

1, lány vagyok

és szeretnék tanácsot kérni mit csináljak?

folyton feljön hozzánk x úgy hogy nem is hívjuk.... de minden nap... anya már szólt hogy ne jöjjön fel minden nap... ő is szeretne egy kis magánéletet... és mindennap nálunk eszik... nem azért mert sajnáljuk tőle... de azért már minden egyes nap sok belőle....


mit csináljak hogy ne jöjjön fel minden nap??? mit mondjak neki hogy ne sértődjön meg???


2010. jún. 5. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyiss ajtót és kész, tégy úgy, mintha nem lennétek otthon és kész.

Nincs otthon mit ennie, vagy valami gáz van nála? Finomat rá is kérdezhetsz.

2010. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Utáltam mindig az ilyen pióca csajokat. Ott lebzselnek másnál, ahelyett, hogy otthon lennének és elfoglalnák magukat. Zárd magad után az ajtót és kész, majd csak észre veszi magát. Ha meg rákérdez az ajtózárásra, elvégre édesanyád és édesapád lakik meg te otthon, és semmi köze hozzá miért van zárva az ajtó.
2010. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy ne nyiss ajtót, ne vedd fel a telefont. Egy idő után már megunja és nem megy többé. Na és mondd azt, hogy dolgod van!
2010. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a fentiek közül egyetlen jó megoldás sincs.

Mondd meg, hogy nem érsz rá. Ha megsértődik, azt nem értem miért tenné, hisz arra neked van jogod. Ezt egy idő után megszokja, és megkérdez majd: Zavarok?


Ha ezt nem képes megérteni, az ő baja, és ne te szenvedj, hogy ott szüttyög nálatok.

2010. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
előző vagyok: nem romániai a csaj? mert náluk ez átlagos szokás ^^
2010. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

az a baj hogy hazáig követ...

és nem érti ha finoman jelzem neki hogy nem szeretném ha jönne...

de mégis jön...

2010. jún. 5. 19:21
 7/16 A kérdező kommentje:
nem... magyar....
2010. jún. 5. 19:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

mikor elindultok a suliból:

figyelj XY, a szüleimet már nagyon zavarja hogy minden nap átjössz, úgyhogy most nem lenne túl jó ötlet.

ennyi.

2010. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan kérdezd az otthoni körülményeiről, kérdezd meg (de ne ezzel kezd!), bántja-e valaki. Sajnos lehet, hogy veri vagy zaklatja valaki, akár a családjából, és azért nem mer hazamenni.

Az is lehet, hogy nem foglalkoznak vele, enni sem kap.


Ha viszont kiderül, hogy nincs semmi ilyenről szó,akkor mondd azt(még az utcán) hogy ne haragudjon, de az anyukád azt mondta, hogy csak pl. szerdán mehet hozzátok, mert a többi napokon jön a nagymamád.

2010. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

19:21

érdekelne honnan vontad le ezt a messzemenő következtetést???? kíváncsi lennék hány romániai magyar közeli ismerősöd van...nem írok többet mert a következő soraim már kv.ára bántóak lennének:-S



Kedves kérdező!

Anyukámékat zavarja hogy átjössz minden nap! Ettől kicsit megszégyelli magát és nem fog járkálni rendszeresen...

2010. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!