Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová költöznél? A szerelmedhez...

Hová költöznél? A szerelmedhez vagy külföldre? Többi lent

Figyelt kérdés

Apám kapott munkát külföldön és járhatnék ott nyelvsuliba, híres egyetemre. De a barátom marad Mo-n OKJ-n Pesten, és ha megyek külföldre vége a kapcsolatnak.

Ti a karriert vagy a szerelmet választanátok?


2016. aug. 4. 22:43
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
41%
Karrier. Mindig van új szerelem. Ilyen lehetőség meg hogy híres külföldi egyetemre járhass nem minden egyes nap adódik. Ez egy nagy lehetőség. Lépd meg. :)
2016. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%

Szerelem ? Nem fontos! Elmúlik, ha sokáig lesztek együtt. Miért tennél mindent kockára ezért az érzésért ? A férfiak nem olyan különlegesek. A Te barátod az ? Ha Őt akarod, tedd meg, amit kell. Ha megteszed, majd nem kell annyira. Ez a szerelem. A szerelem, amit eldobsz, ha megkapsz.


( Ha egyáltalán felmerült benned a kérdés maga, nem szereted eléggé a barátodat. )


Döntsd el magad, hogy mit szeretnél, és tekints a jövőbe. De ne feledd amit korábban mondtam!


17/L

2016. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Eddigi hozzászólóknak igazuk van. Ő talán utánad menne? Neked van jobb lehetőséged, sőt utána ő is megtelepedhetne, ha igazán szeretne okj képzés után (nem több mint 1 év) akár utánad is mehetne. Ezt a lehetőséget ne szalaszd el. Ha ő nem akar menni veled, meg kell hogy értse a döntésed, ha nem érti, az az ő baja.
2016. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

Mi az, hogy ha mesz, akkor vege a kapcsolatnak???

Akinek van pofaja ultimatumot adni a parjanak, az megerdemli, hogy otthagyjak.

(Igen, tisztaban vagyok vele, hogy a tavkapcsolat sok esetben halalra van itelve, de nem mindig es ha elegge szeretne a parod, akkor tamogatna es belemenne, hogy megprobaljatok, nem pedig "kidobna" joszerevel csak azert, mert te tanulni szeretnel.)

2016. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%

A szerelmed mondta,ha kimész,hogy vége a kapcsolatnak?

Menj,ha szeret igazán,akkor utánad megy.

2016. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%

Ha igazán szeretem a párom, akkor gondolkodás nélkül őt választom.

Azért mert mész külföldre miért kell, hogy véget érjen a kapcsolat?

Ha a barátod mondta ezt, akkor mennék, mert valószínűleg nem szeret annyira, hogy kitartson mellettem távkapcsolatban.

Mivel te gondolkodsz rajta, hogy melyiket válaszd, mennék, mert valószínűleg te sem szereted annyira, hogy gondolkodás nélkül őt válaszd.

2016. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
45%
Karrier, szerelmes bármikor lehetsz. Sokkal fontosabb egy jó egyetem, mint egy egy szerelem. Remélem jól fogsz dönteni. :)
2016. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
Külföldre!
2016. aug. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%

Akkor is vége a kapcsolatnak, ha maradsz, és nem jutsz tovább az életben, mint egy OKJ-s képzés, meg egy stresszes állás később, havi 110 ezerért. (És akkor örülj, mert van munkád, és nem minimálbért kapsz.) Ezt pedig nem fogod megbocsájtani a barátodnak!


Láttam már ilyet a környezetemben. A lány egy nagy lehetőséget dobott el, ami nem tér vissza. (Felvették egy pozícióra, de akkor ott is vége a kapcsolatnak, ha kiküldik külföldre, és több dobása nincs. Kihalásos alapon lehet bekerülni.) A fiú sem azt hozta, amit ígért. Arról volt szó, hogy egy évet dolgoznak, gyűjtögetnek, aztán összeköltöznek, tovább tanulnak, közösen építik a jövőt, blablabla.

Aztán megrekedtek mindketten egy "addig jó lesz" munkahelyen, a továbbtanulásra idő sincs, a kapcsolat is változott. Egy idő után a lány megutálta a párját, mert miatta eldobta a gyerekkori vágyát, és nem lehet visszacsinálni. Két év kínlódás után szétmentek.

Azért a két évért dobott el egy életre szóló lehetőséget.


Ha csak nem vagytok együtt 10 éve, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy bármi lehet. Akár az is, hogy ha miatta maradsz, az csak egy-két évre szól. Utána meg őt is, meg magadat is utálni fogod, mert ha akkor kimész külföldre, akkor már rég nem itt tartanál.


Főleg olyan kapcsolatért nem kár, ami már akkor összedől, ha közétek áll egy időre a távolság...

2016. aug. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

1. ha mész SEM KELL vége lennie a kapcsolatnak - főleg a net korában... én fél éve távkapcsolatban élek a kedvessel (1000km), hát ez van

2. ha valamelyikőtök úgy gondolja, hogy a küldöldre költözéssel ennyi, akkor nem is baj, ha szétmentek

3. alap, hogy mennék. Pasit ezer másikat találok, vagy élünk távkapcsban, de ez nagy lehetőség, nincs rajta nagyn mit gondolkozni.

2016. aug. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!